Laptopta harici ekran kartı nasıl kullanılır?

Rxtless

Yoctopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Samsung
Ben uzun süredir Minecraft oynuyorum. Bilgisayarımda virüs olduğunu düşündüğüm için formatladım oyunumu yükledim girdim F3'e bastığımda Intel UHD Graphics olarak gösteriyor ekran kartımı formatlamadan önce NVIDIA GeForce GTX1650 yazıyordu her oyunda böyle GTX1650'yi nasıl varsayılan yapabilirim?

Ben uzun süredir Minecraft oynuyorum. Bilgisayarımda virüs olduğunu düşündüğüm için formatladım oyunumu yükledim girdim F3'e bastığımda Intel UHD Graphics olarak gösteriyor ekran kartımı formatlamadan önce NVIDIA GeForce GTX1650 yazıyordu her oyunda böyle GTX1650'yi nasıl varsayılan yapabilirim?

NVIDIA Denetim Masası'ndan tercih edilen grafik işlemciyi "yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi" olarak seç. Güncelleme: Bilgisyarı formatladıktan sonra ekran kartı sürücüsünü kurduğuna eminsin değil mi?

Son düzenleme:
Onu Daha Önceden Yapmıştım, ama yine de teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1644348883336.png
    1644348883336.png
    60,5 KB · Görüntüleme: 22

Windows ayarlarda yapılıyor grafik ayarlarından yüksek performans da oyunu seçersen oluyor ya da sürücü ayarlarından da yapabilirsiniz.

Onu daha önceden yapmıştım, ama yine de teşekkürler.

GeForce Experience yazılımına gir. Sağ üstte ayarlar bölümüne gir. Solda oyunlar ve uygulamalar var ona tıkla. Ekranda şimdi tara yazıyor. Oyunu buraya tanımlat. Daha sonra ana sayfaya dönüp oyunu buradan başlatmayı dener misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı