Laptopta harici GPU'dan görüntü alınamıyor

Chomarpat

Hectopat
Makaleler
1
Herkese selam. Yeni bir laptop satın aldım. Lenovo Ideapad Gaming 3 Ryzen 5 5600h GTX 1650. Laptopu HDMI ile monitörüme bağladığımda oyunlarda GTX 1650 ile çalışıyor fakat normal günlük kullanımda zannediyorum APU'yu kullanıyor. Velhasıl her koşulda GTX 1650 ile çalışmasını istiyorum. Nasıl yapacağım konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam. Yeni bir laptop satın aldım. Lenovo Ideapad Gaming 3 Ryzen 5 5600h GTX 1650. Laptopu HDMI ile monitörüme bağladığımda oyunlarda GTX 1650 ile çalışıyor fakat normal günlük kullanımda zannediyorum APU'yu kullanıyor. Velhasıl her koşulda GTX 1650 ile çalışmasını istiyorum. Nasıl yapacağım konusunda yardımlarınızı bekliyorum.
Görüntüleme ayarlarından sadece harici GPU'nun bağlı olduğu "Yalnız 2. Ekranı seçn seçmediyseniz. Sonrasında gözlemleyin görev yöneticisinden.

Bu arada öyle bile olsa dert etmen gereken br şey yok. Arada basit arayüz görüntülemesinde iyi olur.

Her koşulda MUX olmadan olmuyor. İstediğiniz oyunu veya programı seçip yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı