Laptopta harici klavye ile oyun oynanır mı?

Jmeyz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster Gaming laptop aldım,15.6 inç. Buna harici klavye alınır mı sizce? Oyun performansımı düşürür mü? Bilgisayardan bayağı uzaklaşıyorum, araya klavye girince. Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Monster Gaming laptop aldım,15.6 inç. Buna harici klavye alınır mı sizce? Oyun performansımı düşürür mü? Bilgisayardan bayağı uzaklaşıyorum, araya klavye girince. Ne düşünüyorsunuz?
Dostum tabi ki de oynanır. :D Laptoplarda da USB girişleri var. Performans ile de alakası yok.

Klavye bilgisayarın performansını düşürmez. Aldığınız klavyenin performansı iyiyse bir sıkıntı yaşamazsınız. Şahsen ben tüm laptoplarımda harici klavye kullanıyorum.

Bunu biz nereden bilebiliriz ki? Klavyesinden memnun değilsen al. Çok uzak zor görüyorum diyorsan alma. Ya da yakın dur. Senin karar vereceğin bir şey.

Benim arkadaşım hem klavye hem de monitör bağlayarak oynuyor.

Merhaba benim Alienware laptop'uma harici klavye takıyorum iki nedeni var bir oyun oynarken elim yanıyor sıcaklığından iki ingilizce klavye olduğundan gerçi harflerin yerleri ezbere biliyorum ama rahat oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı