Laptopta nasıl harici ekran kartına geçiş yapılır?

Bilgisayarınızın özelliklerini CPU-Z uygulamasını kullanıp paylaşır mısınız? Bilgisayarın özellikleri arasında 2 ekran kartı olduğu yazıyor mu?
cpu z de o kısmı bulamıyorum ama amd uygulamasında 2 gpu var gözüküyor
Ekran görüntüsü atabilme imkaniniz var mi?
Ayrıca ekran kartinizin driveri kurulu mu?
1641143599531.png

aynı ekran kartı driver kurulu amd nin uygulamasında 2 gpu var gösteriyor

CPU Z de o kısmı bulamıyorum.

Bulamamanız normal. GPU-Z uygulamasından bakmanız gerekiyor. Yanlış demişim kusuruma bakmayın. GPU-Z ile ekran kartı öğrenmek için bu videoda alt kısımda ekran kartı seçme kısmı aktif ise sorun yok. Bu arada driver kurulu ve güncel değil mi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bulamamanız normal. GPU-Z uygulamasından bakmanız gerekiyor. Yanlış demişim kusuruma bakmayın. GPU-Z ile ekran kartı öğrenmek için bu videoda alt kısımda ekran kartı seçme kısmı aktif ise sorun yok. Bu arada driver kurulu ve güncel değil mi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
şey merhaba kusuruma bakmayın şehir dışında olduğum için cevap veremedim 1 ay oldu ama yardımcı olursanız cok sevinirim gpu z uygulamasına girdiğimde ekran kartı seçme kısmı aktif driver lar kurulu ve güncel peki şimdi ne yapacağım bilmiyorum harici ekran kartını kullanmak istiyorum ama olmuyor

Şey merhaba kusuruma bakmayın şehir dışında olduğum için cevap veremedim 1 ay oldu ama yardımcı olursanız cok sevinirim GPU Z uygulamasına girdiğimde ekran kartı seçme kısmı aktif driverlar kurulu ve güncel peki şimdi ne yapacağım bilmiyorum harici ekran kartını kullanmak istiyorum ama olmuyor.

Oyunlarda NVIDIA ekran kartı sahibi iseniz NVIDIA Denetim Masası üzerinden oyunları harici ekran kartı ile çalıştırabilirsiniz.

AMD ise ben grafik ayarları üzerinden Steam oyununun klasör dizininden bulup yapmıştımm.

Geri
Yukarı