Laptopta oyun oynamak için masa tavsiyesi

bonnieatmorn

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar şu anki resimde görünen masama benzer ama daha büyük bir masa arayışındayım. Hem oyun oynarken harici klavyeyi koymak hem de bizim evde kedimiz olduğu için laptopu kullanmadığım zamanlarda laptopu koymak için altı bölmeli bir masa arıyorum ama bu masalardan internette pek göremiyorum. Masamın yüksekliği 75, enlemesine uzunluğu 90 masanın ön kısmından arka kısmına olan uzunluğu ise 55 cm. Hem masanın sağından soluna hem de ön kısmından arkasına doğru uzunluğu daha fazla olan yani geniş bir masa öneriniz var mıdır? Hem altında bölmesi olan hem de olmayan masalar önerebilirsiniz. Olmadı masayı alınca altına bir bölme yaptırırım diye düşünüyorum.

IMG_20220308_211516.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür masalar genelde sarı sitede ve letgoda çok oluyor fabrikadan satış tarzı oralara bakmanı öneririm, bir de nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama ben ankarada hep spotçudan alırım bunları ucuz ve temiz mallar bulmak fazlasıyla mümkün. Eve yakın yerdeyse beleşe kamyona attırıp getirirsin de.

Bu tür masalar genelde sarı sitede ve letgoda çok oluyor fabrikadan satış tarzı oralara bakmanı öneririm, bir de nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama ben ankarada hep spotçudan alırım bunları ucuz ve temiz mallar bulmak fazlasıyla mümkün. Eve yakın yerdeyse beleşe kamyona attırıp getirirsin de.
Bursa'da yaşıyorum. Spotçulara da bakabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı