Oyun ve çalışma için masa tavsiyesi

IKEA Bekant kullanıyorum ben, 160 cm olan modelini.

Üstü ciddi anlamda geniş. İki bilgisayarı çok rahat kullanıyorum.

Üstü kadar altı da geniş. Ciddi anlamda kablo toplama ya da gizleme kapasitesi var. Ayrıca metal aksamı da sağlam.

Tavsiye ederim:

Eki Görüntüle 527796
Kasamı (Cooler Master TD500) masanın üzerine koyup çift monitör (1. ve 2.) yapmak istiyorum da acaba bu masa bana uygun mudur? Yoksa 2m uzunluk ve sizin masa kadar genişlikte bir masa mı yaptırmalıyım acaba? Çünkü Bu söylediklerim + Klavye, mouse, mousepad koyunca masada başka bir işle uğraşacak yer kalır mı bilemiyorum. Yeri geliyor yemeğimi de masamda yiyorum. Siz kullanan biri olarak bana bu masayı önerir misiniz acaba? Bahsettiğim şekilde yapsam bu masa işimi görür mü yani?

@NeocruZZ Bekant büyük ama 2 monitör + kasayı koyduğunuz zaman uçtan uca dolmuş olur. Ben de 2 monitör kullandım zamanında ve bu sıkışıklığı tahmin ettiğim için, masayla beraber Alex keson almıştım.

32' monitör, 24' monitör ve laptop ile şöyle bir görüntü ortaya çıkıyordu:

20200816_002114.jpg

Kasayı yandaki kesona koyuyordum, bu sayede hem masa sallanınca sallanmıyordu hem de masaya gereksiz yük bindirmiyordu.

Eğer dar gelirse, o zaman 180 ya da 200 cm bir tahta alıp, iki tane keson alıp tahtayı da kesonların üstüne koyabilirsiniz. Bunu yurt dışında yapan oldukça çok insan var. :)

@NeocruZZ Bekant büyük ama 2 monitör + kasayı koyduğunuz zaman uçtan uca dolmuş olur. Ben de 2 monitör kullandım zamanında ve bu sıkışıklığı tahmin ettiğim için, masayla beraber Alex keson almıştım.

32' monitör, 24' monitör ve laptop ile şöyle bir görüntü ortaya çıkıyordu:

Eki Görüntüle 762332

Kasayı yandaki kesona koyuyordum, bu sayede hem masa sallanınca sallanmıyordu hem de masaya gereksiz yük bindirmiyordu.

Eğer dar gelirse, o zaman 180 ya da 200 cm bir tahta alıp, iki tane keson alıp tahtayı da kesonların üstüne koyabilirsiniz. Bunu yurt dışında yapan oldukça çok insan var. :)
Mantıklı fikir. Bu durumda öncelikle 2m bir masayı bana ne kadara yapacaklarını öğrenip çıkardıkları fiyata göre böyle bir şey yapabilirim. Masa için biraz zaman var şu anlık 1 monitör kullanıyorum. İleride masayı alınca da 2. monitörü yanına koyarım diye düşündüm. Belki de L masa yaparım odam değişirse. Duruma göre bakacağım artık ama L masa da mantıklı gibi geliyor. Bu arada yanıtınız için teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı