Laptopta sürekli mavi ekran hatası

Amon Amarth

Hectopat
Daha fazla  
Laptopuma geçenlerde format atmıştım bütün driverlarını kendi sitesinden indirip kurdum. Daha sonra bu mavi ekranı vermeye başladı. Her saatte bir bu hatayı veriyordu. Daha sonra tekrardan formatladım hiçbir şeyini yüklemeden yine bir 40-50 dakika sonra bu hatayı verdi. Bunun sebebi nedir? Acaba donanımsal mı yazılımsal mı?
İşletim sistemim: Windows 7
as.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethernet ve wireless sürücülerini güncelleyin. BIOS'un güncel değil kesin güncelleyin:
ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp80001-80500/sp80437.exe
Sisteminiz Win 10 destekliyor o yüzden BIOS güncelledikten sonra Win 10 kurun.
Hocam dediğinizden kaynaklı sorun galiba. Driver Booster'de wireless ve bluetooth sürücüleri hatalı görünüyordu. Düzelttim bakalım umarım hata vermez. Teşekkür ederim.

Harddisk mi kullanıyorsun yoksa ssd mi? Harddisk sorun olmuş olabilir format atarken başıma gelmişti çok hızlı bir sekilde bicimlendirdi için sorun cıkartabiliyor. Ama disk bir sorun yok diyorsan bence geri format at ve bu sefer atıyorum markası caspersa oranın destek bölümüne girip driver araştır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı