Laptopta takılmalar oluyor

AsilTÜRK

Decipat
Buraya video atamıyorum. Nerelerde takılmalar yaptıgını size nasıl gösterebilirim? Video atarak göstermek istiyorum bu sorunu bir türlü çözemiyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam videoyu Youtube'a yükleyip burada link paylaşabilirsiniz.
hocam bunlara eksta olarak herhangi bi uygulamadan masa üstüne geçtiğimde de anlık takılmalar oluyor sağ tık yapınca daha çok takılma oluyor çözemedim gitti hep aynı servise de verdim sorun yok dediler. video altta bakar mısınız lütfen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemi söyler misiniz?
videoyu youtube üzerinden yükledim extra olarak anlık takılmalar da mevcut bilgisayarı yormamama rağmen izleyip yardımcı olur musunuz lütfen.

Hocam videoyu Youtube'a yükleyip burada link paylaşabilirsiniz.
Paylaştım da keske baksanız şef ya..

Son düzenleme:
hocam bunlara eksta olarak herhangi bi uygulamadan masa üstüne geçtiğimde de anlık takılmalar oluyor sağ tık yapınca daha çok takılma oluyor çözemedim gitti hep aynı servise de verdim sorun yok dediler. video altta bakar mısınız lütfen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

videoyu youtube üzerinden yükledim extra olarak anlık takılmalar da mevcut bilgisayarı yormamama rağmen izleyip yardımcı olur musunuz lütfen.

Paylaştım da keske baksanız şef ya..
Hocam kusura bakmayın başka şeylerle ilgilenmek durumunda kaldım göremedim şimdi aklıma geldi. Bu konular hakkında pek yorum yapamayacağım siz sorunca nasıl video yükleyebileceğinizi söyledim sadece. Umarım sorununuz çözüme kavuşur yardım edebilecek birisi çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı