Laptopta Wi-Fi çalışmıyor

aloneal

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 1 aydır laptopta Wi-Fi sorunu yaşıyorum. Yeniden başlattığımda veya kendi kendine düzeliyordu. Şimdi tamamen gitti. Aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarında galiba kablosuz için olan sürücü yok. Ama yeniden başlattığımda o sürücü geliyordu. Şimdi komple gitti. Acer sitesinden sürücüyü yüklemeye çalıştım ama olmadı. Çok teknolojiyle de alakam yok ne yapabilirim? Sorun bul yaptığımda ağ bağdaştırıcınız için sürücü yükleyin diyor.

Çözüm
Eğer işlemcin İntelse "İntel driver & Support Assistant" uygulamasını yükle. Birebir bu sorunu yaşıyordum ve bu uygulama sayesinde çözüldü.

Wi-Fi sürücüleri güncellenmediğinden dolayı bu sorun oluyor. Yükledikten sonra gel ve bana teşekkür et.
Eğer işlemcin İntelse "İntel driver & Support Assistant" uygulamasını yükle. Birebir bu sorunu yaşıyordum ve bu uygulama sayesinde çözüldü.

Wi-Fi sürücüleri güncellenmediğinden dolayı bu sorun oluyor. Yükledikten sonra gel ve bana teşekkür et.

Çözüm
Bunları bulamayacak kadar teknolojiden anlamıyorum malesef ki. Windows 10 işlemci Intel(R) core (TM) i3 -3217U CPU yazıyor galiba Acer EA50_CX

Bu şekilde yaptığımda çözüldü çok teşekkürler.

Geri
Yukarı