Laptop'tan garip sesler geliyor

craftfamlybtn

Decapat
Bu laptopun 2 3 ay önceye kadar HDD'si bozuldu ben de Kingston'un 120 GB'lik bir SSD'sini aldım ama SSD sıfır değil 1.5 yıllık falan. İlk 1-2 hafta ses çıkmıyordu ilk aldığımda 32 bit Windows kurmuştum PC'ye sonra 64 bit kurdum. Sonra geri 32 yaptım ama 32 bite geri döndükten sonra 1 saat falan oyun oynamıştım. 1 2 dakika sonra bozulan HDD'deki gibi bi' ses çıkmaya başladı ama daha az çıkıyor. Fandan da geliyor olabilir ama SSD titriyor baya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler bunun için fanı söktüm baktım fanın üstünde bi metal bi plaka var o koptu ama vida tutuyor onla alakalı olablir mi fan ta temiz bu arada ve fan şimdiye kadar bi kere yerinden çıktı

Teşekkürler bunun için fanı söktüm baktım fanın üstünde bi metal bi plaka var o koptu ama vida tutuyor onla alakalı olablir mi fan ta temiz bu arada ve fan şimdiye kadar bi kere yerinden çıktı
Ondan olabilir. Vida da gevşemiş olabilir. Daha iyi bilen arkadaşlar daha sağlıklı bir görüş bildirebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı