Laptoptan gelen cızırtı

babylade

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, laptopu alalı 2 ay oldu ve bugün açarken tam klavyenin orta kısmından çok minik bir cızırtı duydum. Dikkate alayım mı bilemedim. Kullanımda sıkıntı yok, sadece fan hep çalışma halinde üfleme şeklinde, o yüzden toz kalksın diye fana hafif üfledim geçen hafta. Oradan da bugün duyduğum minik cızırtıyı duymuştum. Dediğim gibi kullanımda sıkıntı yok ama.
Bir şey yapmalı mıyım veya bir bayiye götürmeli miyim acaba? Donanım bilgim 0 gibi bir düzeyde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop'u açabilirim diyorsan açıp, kapağını alıp o şekilde çalıştırıp sesin nereden geldiğini tespit edebilirsin... HDD'den mi geliyor acaba ?

Bende olan sıfır HP laptopta da aynı ses var. Açılırken biraz fazla oluyor. Cihaz daha 2 haftalık. Kulağınızı yaklaştırmadan uzaktan duyulmuyor. Bence sıkıntı yok. Bütün testleri yaptım.

Nereden aldınız? Oraya götürün.

hepsiburada.com üzerinden aldım resmi distrübitör garantili.
Laptop'u açabilirim diyorsan açıp, kapağını alıp o şekilde çalıştırıp sesin nereden geldiğini tespit edebilirsin... HDD'den mi geliyor acaba ?
Açamam maalesef garanti kapsamını bozmuyor mu açmak? Ve ilk defa laptop kullanıyorum, yani bilgim yok. Bugün 2 defa açtığımda ses gelmedi.
Bende olan sıfır HP laptopta da aynı ses var. Açılırken biraz fazla oluyor. Cihaz daha 2 haftalık. Kulağınızı yaklaştırmadan uzaktan duyulmuyor. Bence sıkıntı yok. Bütün testleri yaptım.
Sağolum bende de bugün hiç ses gelmedi zaten, galiba tek seferlik bi şeydi.

hepsiburada.com üzerinden aldım resmi distrübitör garantili.

Açamam maalesef garanti kapsamını bozmuyor mu açmak? Ve ilk defa laptop kullanıyorum, yani bilgim yok. Bugün 2 defa açtığımda ses gelmedi.

Sağolum bende de bugün hiç ses gelmedi zaten, galiba tek seferlik bi şeydi.
Evet garantiyi bozar. Sürekli gelen bir ses ise bir teknik servise danışmalısın. Benim laptopta da arada çok hafif bir ses oluyor ama sorun yaşamadım şu ana kadar..

Geri
Yukarı