Çözüldü Laptoptan Masaüstü Sisteme Kablolu Olarak İnternet Vermek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
Kasa toplamıştım, PC'de kablosuz özelliği yoktu ben de LAN bağlantısıyla internete girmeye çalıştım olmadı. Windows 10 "Tanımlanamayan ağ" sorunu yaşıyorum.

W7 işletim sistemli laptop var, oradan internete giremeyen W10 PC'ye bağlamak istiyorum mümkün mü? Eski işletim sistemlerinde böyle oluyormuş ama güncel olarak yapabilir miyim hiç kaynak bulamadım. Hala mümkünse nasıl yapabilirim?

Sanırım yapılabiliyor, çünkü ağ ayarlarında bile "Paylaşım" seçeneği var ama senin sorunun böyle düzelecek gibi durmuyor.

Tam olarak nasıl paylaşıyoruz? güncel kaynak bulamadım Win XP anlatımı falan var.
Bende çözüleceğini sanmıyorum ama denemeden emin olamam

Ethernet driverlerini güncelledin mi? Eğer güncelseler farklı versiyonları dener misin?
Güncellemeye çalıştığımda en iyisi yüklü gibisinden pencere geliyor ne kadar günceldir bilmem internete giremediğim için emin olamıyorum. Driver Booster diye program varmış güncel olmayanları bulup güncelliyormuş ama önce ağ olması lazım maalesef

Kasa toplamıştım, PC'de kablosuz özelliği yoktu ben de LAN bağlantısıyla internete girmeye çalıştım olmadı. Windows 10 "Tanımlanamayan ağ" sorunu yaşıyorum.

W7 işletim sistemli laptop var, oradan internete giremeyen Windows 10 PC'ye bağlamak istiyorum mümkün mü? Eski işletim sistemlerinde böyle oluyormuş ama güncel olarak yapabilir miyim hiç kaynak bulamadım. Hala mümkünse nasıl yapabilirim?

Eğer denemek istersen laptopa ve kasaya LAN kablosunu bağlayıp laptoptan Denetim Masası ağ ve paylaşım bağlaştırıcı ayarlardan Wi-Fi kısmına sağ tıklayıp paylaşımı açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı