Laptoptan PC'ye Dosya Aktarımı

OLİTA HAYDAR

Kilopat
Makaleler
3
Yer
DOĞU ROMA IMPARATORLUĞU
Arkadaşlar selam.

Laptopa oyun indirip PC' ye atmak istiyorum ama eskiden yapıyordum, şimdi yapamıyorum. Son gelen Windows 10 güncellemesi ile daha yapamıyorum. Enthernet kablosunu takıyordum falan, filan:D

Laptop ve PC orijinal ve güncel Windows 10.

Steam'dan R6'yı indirip PC'ye atacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam direkt olarak Team viewer 3'ü indirin ve bilgisayarları bağlayın. Ethernet kablosuyla falan uğraşmayın.

Siz ciddi misiniz :)
Pardon eski sürümü yazmışım 14 çıkmış. :D
383717

Benim yaptığım yöntemi anlatayım ben :)
Aynı ağa bağlı ise;
1.)Öncelikle ayarlardan her iki bilgisayar için dosya paylaşımını etkinleştirmeniz gerekmektedir. paylaşacağınız klasöre sağ tık yapıp" Şuna Erişim verin > Belirli kişiler" sekmesine gelip orda ki yere everyone yazmanız lazım.
2.)Windows + r ile açılan yere CMD yazıp ipconfig yazmalısınız ordan yerel ağdaki ip adresinizi öğrenmelisiniz. (IPv4 adresi)
3.)Arama çubuğuna IP yi \\192.168.1.xx şekilnde girmelisiniz. Klasörünüz gözükecektir.
EK: Bazı antivirüs yazılımları dosya paylaşımı esnasında sorun çıkartıyor. Devre dışı bırakmak en iyisi.
EK: Ağa bağlı olan diğer cihazlarda verilere ulaşabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı