Laptoptan Ses Geliyor

Recer05

Hectopat
Bilgisayarı açarken ve oyuna girdiğimde bu ses geliyor. Oyundeyken fan çalışması normal ama eskiden böyle değildi ve açılırken de bu ses 1-2 saniye duyuluyor. Buda önceden yoktu.

Bilgisayarı açarken ve oyuna girdiğimde bu ses geliyor. Oyundeyken fan çalışması normal ama eskiden böyle değildi ve açılırken de bu ses 1-2 saniye duyuluyor. Buda önceden yoktu.

Kusura bakmayın sesi eklemenin başka yolunu bulamadım.

Son düzenleme:
Fan kanatları ve soğutucu kanatçıklar toz içerisinde ise hava sirkülasyonu sağlanamadığı için fan yüksek devirde sesli çalışır ve yük altında ısı artar. Fan temizliği ve termal macun değişimi yapın.

Fan kanatları ve soğutucu kanatçıklar toz içerisinde ise hava sirkülasyonu sağlanamadığı için fan yüksek devirde sesli çalışır ve yük altında ısı artar. Fan temizliği ve termal macun değişimi yapın.

Aslında daha geçen haftalarda servise yollamıştım mikrofonu bozulduğu için içinde temizleyin demiştim ama şimdi böyle geliyor ses.

Ekipmanım yok açmak için ama servise vermeden önce böyle kaba bir ses yoktu acaba bios u güncelleştirdikleri için olmuş olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı