Laptopu başka bir laptopun ekranına yansıtmak mümkün mü?

goldenarmor5325

Picopat
Benim oyuncu laptopumun ekranı kırıldı o yüzden açınca ekranda tuhaf çizgiler oluyor ve bende başka bir laptop daha var fakat o iş laptopu olduğu için düzgün oyun oynayamıyorum, o yüzden bu iş laptopuna hem görüntüyü hem gücü aktarabilir miyim? Yani bir nevi iş laptopunu monitör olarak kullanabilir miyim?

Benim oyuncu laptopumun ekranı kırıldı o yüzden açınca ekranda tuhaf çizgiler oluyor ve bende başka bir laptop daha var fakat o iş laptopu olduğu için düzgün oyun oynayamıyorum, o yüzden bu iş laptopuna hem görüntüyü hem gücü aktarabilir miyim? Yani bir nevi iş laptopunu monitör olarak kullanabilir miyim?

Hocam pardon ben çok yanlış anlamışım konuyu okumadım belki ekran ı yansıtabilirsiniz ama güç imkansız.

Bu konuda bilgim biraz kısıtlı bilgi kirliliği olmasın diye yorum yapmazdım fakat, hdmi kablosu ile birbirine bağlamayı deneyin hocam.
Yüksek ihtimal thermal throttle yani belirli bir sıcaklığa gelince sistem otomatik frekans düşürüyor, ve belli sıcaklığa geldiğinde de işlemciler bilgisayarı kapatır açar. Undervolt ayarı yapmayı deneyin hocam, ve normal masaüstünde oluyor mu? oluyorsa %70 ısınma problemi. Bütçeniz yetiyorsa sağlam soğutucu alın. 80 dereceler normal fakat 85 üstü 85 yakını sürekli takılıyorsa sıkıntı.

Bu konuda bilgim biraz kısıtlı bilgi kirliliği olmasın diye yorum yapmazdım fakat, HDMI kablosu ile birbirine bağlamayı deneyin hocam.
Yüksek ihtimal thermal throttle yani belirli bir sıcaklığa gelince sistem otomatik frekans düşürüyor, ve belli sıcaklığa geldiğinde de işlemciler bilgisayarı kapatır açar. Undervolt ayarı yapmayı deneyin hocam, ve normal masaüstünde oluyor mu? Oluyorsa %70 ısınma problemi. Bütçeniz yetiyorsa sağlam soğutucu alın. 80 dereceler normal fakat 85 üstü 85 yakını sürekli takılıyorsa sıkıntı.

En iyisi ben tamir ettireyim laptopu.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı