Laptopu fişten çıkarınca 840M Çalışmıyor

Büyük ihtimalle yapmışsın ama yine de yazayım. Buradan güncel sürücüyü indirip temiz kurulum kutucuğunu işaretleyerek yükleyin.
Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA
Daha sonra bir önceki mesajımda bulunan yüksek performanslı ekran kartını seçme ayarını uygulayın. Ayrıca cihaz fişteyken düşük performansta çalışmasını sağlayan bir moda geçiyor olabilir. Fişteyken güç seçeneklerini dengeli yapıp deneyin.
Şuanda yükleniyor dediğiniz herşeyi harfiyen yerine getireceğim sonuçları sizinle paylaşırım.

Şuanda yükleniyor dediğiniz herşeyi harfiyen yerine getireceğim sonuçları sizinle paylaşırım.
Sorun hala aynı arkadaşlar denedim.

İlk iş Windows 10'a geçin 7'ye destek vermiyoruz.
Windows 10'a geçiş yaptım fakat herhangi bir dosya aktarırken örneğin USB'deki half-life'ı oyunlar klasörüme atmak istediğimde hata kodu 0x80004005 geliyor.

İlk iş Windows 10'a geçin 7'ye destek vermiyoruz.
Nvidia ekran kartı çalışır vaziyette fakat yeteri kadar performans alamıyorum lolde 140 150lere çıkıyor prizden çıkarınca ama prize takılıyken 50 40 arası oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna benzer bir sorunu ben de yaşıyorum. Bende de 840M var. Cihaz sadece pil modunda zaten kağnı gibi, pil+şarjdayken oyundan 30 FPS alıyorsam sadece elektriğe takınca 60 FPS alıyorum. Garip bir durum. Sanırım pil öldüğünden kaynaklı, voltaj kaybından.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı