Laptopu garantiye gönderirken kutulama nasıl olmalı?

Hocam ben kendi kutusunun etrafına beyaz süngerimsi şeyden sarıp onu da balonlu naylonla sarmıştım. Adaptörün fazla ısınması şikayetiyle gönderdim ulaştıktan bir gün sonra tekrar kargoya verdiler. Ancak bu süreçte seni aramıyorlar ben arayıp öğrendim. Benden de aynı şeyleri istediler adresini, numaranı kesinlikle yaz. Servisi şikayet ettim fakat adamlar tek yetkili servis olduklarından pek umurlarında değil sanırım. Umarım sorun yaşamazsın.
Şikayet etme sebebiniz geri gönderim sırasında yeterince özen gösterilmemesimi yoksa başka ne gibi sıkıntıları vardı. Hocam birde notu sanırsam şarj adaptörünun üstüne koydunuz degilmi

Şikayet etme sebebiniz geri gönderim sırasında yeterince özen gösterilmemesimi yoksa başka ne gibi sıkıntıları vardı. Hocam birde notu sanırsam şarj adaptörünun üstüne koydunuz degilmi

Şikayet sebebim tamamen paketlemeydi hocam kutunun neredeyse her yeri zarar görmüş. Notu hem laptopun kutusunun üzerine yapıştırdım hem de adaptör kutusuna.

1 ay kadar önce Acer'e gönderirken balonlu naylona süngerlere sarıp gönderdim. Adamlar bakımdan sonra sadece streç filme sarıp göndermişler. Allah'tan bir şey olmadı ama büyük rezillik. İstersen uyarı amaçlı bir not yaz buna karşı.
SMS Infocom muydu servisin adı? Onlar öyle maalesef. Asus için de aynı firma bakıyor servise...

SMS Infocom muydu servisin adı? Onlar öyle maalesef. Asus için de aynı firma bakıyor servise...

Aynen hocam. Acer Asus ortak servisiymiş. Acer'e İngilizce mail gönderip derdimi anlattım 3-4 gün önce yabancı numaradan yarı aksanlı bir Türk aradı benimle konuştu ama bir şey değişir mi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı