Laptopu kasa olarak kullanmak

Sakonzi

Kilopat
Daha fazla  
Hem taşınabilir bir bilgisayara ihtiyacım var hemde evdeki rahatlığa, bu yüzden bir laptop alıp evde de ek monitör klavye vb. ile laptopu kasa gibi kullanmayı düşünüyorum. Daha pahalıya gelebileceğini biliyorum ama performans açısından bi sıkıntısı olur mu acaba veya başka bir sıkıntı?

Harici monitore de goruntu vereceği için ısınacaktır. Zaten laptoplar uzun ve yüklü kullanıma çok gelemiyorlar ısındıkça performansı düşecektir. Kasa toplayıp dışarısı için ucuz bir Windows tablet alabilirsin.

Ben de neredeyse üniversite hayatı boyunca laptopu kasa olarak kullandım, 1920*1080p çözünürlüklü monitör kullanacaksanız laptopun kendi ekranından daha yüksek çözünürlükte kullanacağınız için, standart laptop kullanımından biraz daha düşük bir performans elde edebilirsiniz. Ama aşırı bir performans düşüşü olacağını sanmam, kaliteli bir soğutucu kullanmanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı