Laptopu şarja takınca FPS düşüyor

r.can07

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarım sağlam bir Gaming bilgisayar olmasına rağmen şarja takınca oyunlarda FPS cok düşüyor.
Misal Valorant'da normalde 300-400 FPS alıyordum ama şimdi şarja takınca 60'a düşüyor.

Bilgisayarım sağlam bir Gaming bilgisayar olmasına rağmen şarja takınca oyunlarda FPS cok düşüyor.
Misal Valorant'da normalde 300-400 FPS alıyordum ama şimdi şarja takınca 60'a düşüyor.
Oyun ayarlarında şarjdayken fps sınırlamaları var mı kontrol edin. Tam 60 olmasının da tesadüf olduğunu düşünmüyorum şarja takınca fpsin de artması lazım laptoplar genelde gücünü şarjdan alır. Şarjdan çıkartmayı kastetmediginize emin misiniz? Şarjdayken uzun pil süresine falan kazara ayarlasanız bile oralara düşmemesi lazım

Oyun ayarlarında şarjdayken FPS sınırlamaları var mı kontrol edin. Tam 60 olmasının da tesadüf olduğunu düşünmüyorum şarja takınca FPS'in de artması lazım laptoplar genelde gücünü şarjdan alır. Şarjdan çıkartmayı kastetmediginize emin misiniz? Şarjdayken uzun pil süresine falan kazara ayarlasanız bile oralara düşmemesi lazım.

Baktım FPS sınırlamaları kapalı.

Baktım FPS sınırlamaları kapalı.

Hatta özellikleri 3060 ekran kartı falan var.

Oyun ayarlarında şarjdayken FPS sınırlamaları var mı kontrol edin. Tam 60 olmasının da tesadüf olduğunu düşünmüyorum şarja takınca FPS'in de artması lazım laptoplar genelde gücünü şarjdan alır. Şarjdan çıkartmayı kastetmediginize emin misiniz? Şarjdayken uzun pil süresine falan kazara ayarlasanız bile oralara düşmemesi lazım.

Ben de biliyorum o kadar düşmeyeceğini saçma geldiği icin yazdım buraya.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı