Laptopum güç planını kendi kafasına göre değişiyor

Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz üzere Windows 10 da böyle olmuyordu ama Windows 11 de bu durum sürekli olmaya başladı Nihai Performansta kullanmak istiyorum ama kendini sürekli Yüksek Performansa alıyor bunu nasıl çözebilirim? Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 da böyle olmuyordu ama Windows 11'de bu durum sürekli olmaya başladı. Nihai performansta kullanmak istiyorum ama kendini sürekli yüksek performansa alıyor bunu nasıl çözebilirim? Yanıtlarınız için teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç planını değiştirebilecek farklı bir program yüklü mü?

Bana hiç olmadı vallaha windows 10 da bilemiyorum. Acaba GUİD numarasıyla powershellden yüksek performansı silsem sadece nihai performans kalsa olur mu?

Başlıkta da gördüğünüz üzere Windows 10 da böyle olmuyordu ama Windows 11 de bu durum sürekli olmaya başladı Nihai Performansta kullanmak istiyorum ama kendini sürekli Yüksek Performansa alıyor bunu nasıl çözebilirim? Yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Nihai performansı cmd veya başka yol ile açtıysanız geri geçmesi normal. Çünkü o plan windowsla gelmedi sen onu açtın. Yüksek performansta çalıştırmaya devam et bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı