Laptopum oyun açınca kapanıyor

BloodStaR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bugün bilgisayarımda oyun oynarken laptopum aniden kapandı. Yaklaşık 2 veya 3 saat oynadım. Sonradan açıp tekrar oyuna girince yine kapandı. Bunu bu şekilde birkaç kere denedim. Her seferinde, tam oyuna girince bilgisayar kendi kendine kapanıyor. Isınma problemi olduğunu düşünmüyorum, altında soğutucu da var. Şarj aletim biraz sıkıntılı tuhaf bir şekilde şarjı bağlıyorum fakat böyle bir olayı ilk kez yaşadım. Bilgisayarı da pil takmadan açıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Batarya takılı kullanmak bataryayı eskitmez. Batarya takmadan kullanma. Batarya aynı zamanda bir kondansatör gibi elektrik dalgalanmalarına karşı da koruyor. Ups gibi kesintilere karşı da koruyor. Şarj cihazındaki akım yetersiz geldiğinde devreye girip destek oluyor. Bataryasız laptop kullanmayın. Batarya eskir efsanesi babannemin kızlığından kalma. Artık bataryalar kendini şişirmeyecek, eskimeyecek şekilde şarj ve deşarj ederek koruyor. Tam aksine batarya uzun süre şarj edilmezse pillerin içindeki hücreler 3,7 volt altına inerek bozuluyor. Şarj tutmuyorlar. Yıl olmuş 2020 hala eskimesin diyr batarya çıkaranlar var. Sonra laptop neden yandı, ekran kartım neden yandı, ekranda neden çizgiler çıkıyor, bilgisayar neden çok ısınıyor... Sorunlarınız bitmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı