Oyun açınca bilgisayar kapanıyor

Merhaba hocam. Aynı sorunu bende şuan yaşıyorum. Bilgisayarımda bir oyun açınca daha ısınmadan 5 dk içinde kapanıyor bilgisayar. Oyun açmayınca hiçbir sıkıntısı yok. Bu sorunu siz nasıl çözdünüz?
Benim ekran kartımda sıkıntı vardı şuan ekran kartsız kullanıyorum. Sorun düzeldi ama senin sorunun farklı nedenlerden olabilir.

Yardımcı olabilecek birisi varsa çok mutlu olurum . Cs go yada valorant açıyorum pc kapanıyor .Metal Gear Solıd 5 gibi bir oyunda kapanmıyor .Anlamadığım sorun ne . Msı Geforce Rtx 2070 Super Ekran Kartım var ve Amd Ryzen7 İşlemcim var .

Bir tane batarya var o da öldü.
S.a, ilk önce laptop için alttan soğutucun var mı? soğutucusuz laptop kullanmak cihazı zamanla öldürür ve aşırı ısındığında internetten kopmalar ve kapanmalar başlayabilir, ve ekran kartın oyun gereksinimlerini karşılıyor mu, bataryalar laptoplarda sigorta gibidir tavsiyem en kısa zamanda cihazına batarya al, laptopun oyunu kaldırmıyorsa işlemcinde aşırı ısınıp zorlanıyorsa kapanabilir, en son yazdığın gibi bir servise götürmende fayda var garantisi bitmişse ve istanbulda oturuyorsan kadıköyde sıfır hata diye bir tamir servisi vardı hala var mı bilemiyorum lakin sıfır hata ile cihazları tamir edip geri veriyorlar çok iyi bir servisti üçkağıt vs yapmıyorlar neyse onu bulup söylüyorlar sen kabul edersen sorunu giderip teslim ediyorlar.

Geri
Yukarı