Laptop'umun klavyesi yavaş yavaş bozuluyor

Mustea

Decapat
Daha fazla  
Birkaç hafta önce klavyemin Numpad kısmındaki 0 ve Enter tuşu bozulmuştu şimdi ise 7, 8, 9 ve 'İ' tuşunun yanındaki virgül tuşu bozuldu, bunun sebebi nedir? Neden böyle yavaş yavaş dağılıyor?

Neredeyse tüm klavyeler böyledir. Yavaş yavaş bozulur. Size tavsiyem yeni klavye takın laptopunuza. Metin yazarken falan çekilmez oluyor bir süre sonra.

Harici klavye alın derim. Laptop klavyeleri pahalı.
Mantıklı fakat ben oyun oynarken yakın oynadığım için harici klavye koyunca önüne uzak kalıyor. Bir de yatakda da kullanıyorum laptopu o zamanda harici klavye sıkıntı olur nası yapsam bilemedim.
En ama en fazla 9-10 yıl. Oda acayip dikkatli kullanımda.
Süre olarak zaten benimki zamanını doldurdu diyebilirim. Fiyat olarak ne kadar acaba?

Mantıklı fakat ben oyun oynarken yakın oynadığım için harici klavye koyunca önüne uzak kalıyor. Bir de yatakda da kullanıyorum laptopu o zamanda harici klavye sıkıntı olur nasıl yapsam bilemedim.

Süre olarak zaten benimki zamanını doldurdu diyebilirim. Fiyat olarak ne kadar acaba?

Marka model nedir laptopun?

Mantıklı fakat ben oyun oynarken yakın oynadığım için harici klavye koyunca önüne uzak kalıyor. Bir de yatakda da kullanıyorum laptopu o zamanda harici klavye sıkıntı olur nasıl yapsam bilemedim.

Servise marka-modele değişir fiyatlar hocam.

Geri
Yukarı