Laptopun kapağının sol kısmı tam olarak kapanmıyor

newodys

Decipat
Laptopun sol kısmında bir sıkıntı yokken sağ kısımda kapak tam olarak kapanmıyor. Kendimi düzgünce anlatamadım büyük ihtimalle ama umarım anlamışsınızdır. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptopun sol kısmında bir sıkıntı yokken sağ kısımda kapak tam olarak kapanmıyor. Kendimi düzgünce anlatamadım büyük ihtimalle ama umarım anlamışsınızdır. sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arka kapak demir ise yamukluk olabilir.

Menteşeden büyük ihtimalle. Menteşenin vidasını sıkarak veya gevşeterek denemeniz lazım.
Yarın göz gezdireceğim hocam teşekkürler.
Bunun bir sıkıntı oluşturacağını düşünmüyorum hocam. Kullanıma engel olmuyorsa sıkıntı yok.
Sağolun hocam. Pek normal gelmemişti de başta sorayım dedim.
Arka kapak demir ise yamukluk olabilir.
Demir hocam ama bir yamukluk gözükmüyor.

Laptopun sol kısmında bir sıkıntı yokken sağ kısımda kapak tam olarak kapanmıyor. Kendimi düzgünce anlatamadım büyük ihtimalle ama umarım anlamışsınızdır. sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Menteşenin kapanıp açılma mekanizmasından kaynaklanıyor.
Kullanımda sorun olmaz.
Bence ayarı ile hiç oynamayın.

Geri
Yukarı