Laptopun vidası düşmüş

SayonaraV

Femtopat
Daha fazla  
Laptop için sorun olur mu?

WhatsApp Görsel 2024-03-20 saat 17.01.23_9784539f.jpg

WhatsApp Görsel 2024-03-20 saat 17.01.23_33fed3b0.jpg

G770 klasiği. Vida bulun ona bir şekil artık o öyle açık kalmamalı.
Vatan bilgisayara vs, gitsem bakarlar mı? Vida bulabileceğimi sanmıyorum. Açık kalması ne kadar zarar verir? (Sadece kapak kapalıyken orası açılıyor. Bilgisayar açıkken orası kapanıyor)

Vatan bilgisayara vs, gitsem bakarlar mı? Vida bulabileceğimi sanmıyorum. Açık kalması ne kadar zarar verir? (Sadece kapak kapalıyken orası açılıyor. Bilgisayar açıkken orası kapanıyor)
Diğer vidayı alıp benzerini bulmaya çalışın ama nereden aldığınızı bilmiyorum yani servis harici ilgilenmezler diye düşünüyorum.

Vatan bilgisayara vs, gitsem bakarlar mı? Vida bulabileceğimi sanmıyorum. Açık kalması ne kadar zarar verir? (sadece kapak kapalıyken orası açılıyor. Bilgisayar açıkken orası kapanıyor)

Herhangi bir bilgisayarciya gidin zaten laptop vidalarinda cogunlukla aynidir bulursunuz diye düşünüyorum. Ben öyle yapmıştım.

Diğer vidayı alıp benzerini bulmaya çalışın ama nereden aldığınızı bilmiyorum yani servis harici ilgilenmezler diye düşünüyorum.
Herhangi bir bilgisayarciya gidin zaten laptop vidalarinda cogunlukla aynidir bulursunuz diye düşünüyorum. Ben öyle yapmıştım.
Anladım teşekkür ederim herkese.

Vida bulamazsanız ekranı çok kapatmayın, o şekil kalsın. Zaten ben kapağı çoğunlukla kapatmıyorum bile ihtiyaç duymadım, MackBook'larda ki gibi vs olsa açarken kasa kalkmasa aslında kapatırdım ama böyle bir elle kasayı tut vs vs hoş değil.

Vida bulamazsanız ekranı çok kapatmayın, o şekil kalsın. Zaten ben kapağı çoğunlukla kapatmıyorum bile ihtiyaç duymadım, MackBook'larda ki gibi vs olsa açarken kasa kalkmasa aslında kapatırdım ama böyle bir elle kasayı tut vs vs hoş değil.
Bazen laptopu toplamam gerekiyor çantasına koyuyorum, açıkta durmasındansa çantada durması daha iyi midir dersiniz?

G870'te kapağı yavaş açarsanız kasa kalkmaz 2 kilo kasa var çünkü.

Geri
Yukarı