Lara Croft vs Ellie Williams

Sen önceki konudan dolayı kuyruk acısı çekiyorsun sanırım. Yapma, daha da rezil oluyorsun. Orada saçmalamaladın tutmadı zaten...
Ayrı olduğunu ben de biliyorum sakin ol. Sadece ve sadece dış görünüş ise Lara zaten.
Senden neden kuyruk acısı çekeyim ki Lara fanı olduğum için yazdım bunu ve ağır hakaret ettin o karaktere herkes fikrini belirtebilir benim fikrim de bu.
Sen önceki konudan dolayı kuyruk acısı çekiyorsun sanırım. Yapma, daha da rezil oluyorsun. Orada saçmalamaladın tutmadı zaten...
Ayrı olduğunu ben de biliyorum sakin ol. Sadece ve sadece dış görünüş ise Lara zaten.
Farkındaysan bir tek sana yazmadım bu konuda.

Senden neden kuyruk acısı çekeyim ki Lara fanı olduğum için yazdım bunu ve ağır hakaret ettin o karaktere herkes fikrini belirtebilir benim fikrim de bu.

Farkındaysan bir tek sana yazmadım bu konuda.
Bunun Lara fanı olmakla alakası yok. Lara hep kişiliksizdi. Benim 10 yıl önce oynadığım ilk oyun Tomb Raider idi, nostaljik falan bakmıyorum.
Tomb Raider serisi hep kendini tekrar eden ve saçmalayan bir seridir. Hepsi mekaniksel anlamda aynı.
Tomb Raider 2013’e girmiyorum bile, savunmasız bir kız iken bir saatte terminatöre dönüyoruz :D
Bu seriyi sevenlerin %90’ı oyunları vakit geçirmek için oynayanlar, onun için uzatmayacağım.
Kişiliksiz Lara’yı da savunmayın bu yazıdan sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı