Larian, Baldur's Gate 3'e DLC, genişleme paketi veya Baldur's Gate 4 yapmayı planlamıyor

Bir yerde haklısınız ancak act 3'teki ve finaldeki olaylardan sonra anlatılabilecek çok fazla hikaye vardı. Ayrıca bana kalırsa seviye sınırının arttırılması, yeni bir class gibi pek çok şey daha eklenebilirdi. Larian'ın elinden kaliteli bir DLC oynamak isterdim açıkçası. Yapacak bir şey yok, yeni projelerini de merakla bekliyorum.

Hocam bahsettiğiniz şeyler ve birçoğu için modlu oynamanızı tavsiye ederim. Ben oyun ilk çıktığında modsuz bir şekilde her yere gire çıka 140 saatte bitirip oyunu bir rafa kaldırmıştım. Geçtiğimiz hafta tekrar indirdim ve bu sefer oyunu modlayarak oynuyorum ekstra level, farklı ırklar, sınıflar,100den fazla yeni büyü, yeni itemler vs. bir dünya harika oyun deneyiminizi geliştirecek mod var. Dilerseniz mod listemi de paylaşabilir güncel olarak ufaklı büyüklü 62 tane mod(birçoğu kıyafet, yüz, saç eklentisi ve benzeri)kurdum şu an bayağı bir uğraştırıcı oldu ama hiçbiri birbiriyle çakışmadan sorunsuz oynuyorum.

Hocam bahsettiğiniz şeyler ve birçoğu için modlu oynamanızı tavsiye ederim. Ben oyun ilk çıktığında modsuz bir şekilde her yere gire çıka 140 saatte bitirip oyunu bir rafa kaldırmıştım. Geçtiğimiz hafta tekrar indirdim ve bu sefer oyunu modlayarak oynuyorum ekstra level, farklı ırklar, sınıflar, 100'den fazla yeni büyü, yeni itemler vs. bir dünya harika oyun deneyiminizi geliştirecek mod var. Dilerseniz mod listemi de paylaşabilir güncel olarak ufaklı büyüklü 62 tane mod(birçoğu kıyafet, yüz, saç eklentisi ve benzeri)kurdum şu an bayağı bir uğraştırıcı oldu ama hiçbiri birbiriyle çakışmadan sorunsuz oynuyorum.

Hocam mod listesini paylaşabilirseniz harika olur.

Hocam bahsettiğiniz şeyler ve birçoğu için modlu oynamanızı tavsiye ederim. Ben oyun ilk çıktığında modsuz bir şekilde her yere gire çıka 140 saatte bitirip oyunu bir rafa kaldırmıştım. Geçtiğimiz hafta tekrar indirdim ve bu sefer oyunu modlayarak oynuyorum ekstra level, farklı ırklar, sınıflar, 100'den fazla yeni büyü, yeni itemler vs. bir dünya harika oyun deneyiminizi geliştirecek mod var. Dilerseniz mod listemi de paylaşabilir güncel olarak ufaklı büyüklü 62 tane mod(birçoğu kıyafet, yüz, saç eklentisi ve benzeri)kurdum şu an bayağı bir uğraştırıcı oldu ama hiçbiri birbiriyle çakışmadan sorunsuz oynuyorum.

Paylaşabilirseniz sevinirim hocam. Dark urge olarak tekrar başlamayı düşünüyordum ben de.

Paylaşabilirseniz sevinirim hocam. Dark urge olarak tekrar başlamayı düşünüyordum ben de.
Bu sefer. Ben de Dark Urge olarak başladım. Eve gittiğimde paylaşacağım 👍🏻

Native Mod loader
Norbyte's Baldur's Gate 3 Script Extender
Improved UI assets
Mod Fixer
Community Library
Improved UI

Enchanced Nude bodies
Clothing and armor for enchanced nude bodies
Upscaled armor and clothes textures
Purchasable camp clothes
SBBF Stylized body for female
SBBF Scantily camp outfit patch
SBBF Basket equipment patch
Transmog Enchanced (istediğiniz zırha beğendiğiniz başka zırhın görünümünü verdirtir)
5e Speels (DnD kuralları dahilinde yüze yakın yeni büyü)
Appereance Edit Enchanced
Basket Equipments NSFW yada SFW
Drow priestess robe
Tavs hair mixer
Vemperen heads
Compability Framework
Customizer Compendium
Divine Curse Framework

Faces of Faerun
Family legacy
IO Outfit Collection
JWL Drop all loot ( Öldürdüğünüz tüccarlar sattığı tüm itemleri düşürür)
Succubus (Yeni sınıf)
Tavs Hair pack
Unlock Level Curve (level sınırı 20 multiclass destekler)
xxHead HEL
BagsBagsBags (envantere yeni çantalar ekler ve çantalara pot vb ilgili itemleri otomatik çeker)
Better Hotbar2
Cloaks of faerun ( yeni pelerinler)
Combat Auto Saver
Stackable Items
Fireproof Karlach
Blood Hunter ( yeni sınıf)
Class Specialization Feats
Horizon Walker ( Ranger sınıfı subclassı)
Samurai 5e ( Dövüşçü subclassı)
Arsenal Overhaul
Silver hairpack
Auto send food to camp
Scantily camp outfit
Appereance edit origins
Assıgn basket equipments camp slots ( modla gelen zırhları kamp eşyasına çevirir)
VFX Lıbrary
Vlads grimoire

Distinctive dyes
Better ınventory UI for Improved UI
Death Knıght class ( yeni sınıf)
Hexblade ( yeni sınıf)
More Reactive Companions
Shadow sorcerer ( Yeni sınıf)
Death Soul ( Warlock subclass)
Aether useful knifes ( Daggerlera minik buff)
Lethal AI ( Düşmanların hareketlerini geliştiriyor canı az olana odaklanıyor vb. ve bunu zeka statına göre yapıyor mesela insanlar gnollara göre daha mantıklı savaşıyor gibi)

Gözümden kaçanlar yoksa %90 oranla liste bu. Kalın olarak işaretlediklerim diğer modların çalışması için kurulması gereken modlar ayrıca gözümden kaçan modlar varsa bunları indirirken size zaten bak bu modun çalışması için bunları kurman gerekiyor diye uyarı veriyor. Tüm modları ve nicesini nexusmods'tan bulabilirsiniz. Benim kafama yatmayıp sizin aa bu iyiymiş diyceğiniz modlar olacaktır. WASD movement bile var denedim pek beğenemedim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı