Last of Us 2'de +18 sahne var mı?

Oyun zaten +18 ibaresine sahip. 30-35 saatlik oyunu 1 sex sahnesi için oynamaması garibime gitti. Zaten sinematik bir sahne, git gözünü kapat ya da mute atıp monitörü kapat.
Abim sen bu ülke de neler yaşıyor bilmiyorsun herhalde.. o sahneyi görse ekrana sandalye atacaklar biliyorum ben..

Bende mesela şahsım adına +18 oyun oynamak istemiyorum. Benim PC salonda eşim TV izlerken bende köşede oyun oynuyorum ve eşimin görüş açısında. Bazı oyunlarda abartılı sahneler var. Witcher 3 de mesela. O yüzden bende dikkat ediyorum bu tarz şeylere. Yarın birgün çocuğum olur da Steam hesabımı ona devredersem o da böyle şeyler görsün oynasın istemem pek. Ama şuan ki oyunların çoğunda var bu +18 olay.
Bu gülen arkadaş neye güler niçin güler anlamakta güçlük çekiyorum.
Witcher gibi abartılı oyunlara bir şey diyemem, neyin nereden çıkacağı belli olmuyor. Oynasın görsün istemiyorsan +18 olmayan oyunları oynamasını sağlaman lazım ama günümüzde bu mümkün değil. Ne yapıp ne edip oynuyorlar zaten, bunun önüne geçemezsiniz.

Abim sen bu ülke de neler yaşıyor bilmiyorsun herhalde.. o sahneyi görse ekrana sandalye atacaklar biliyorum ben..
Bu mantıktan gideceksek Türk dizilerine de girelim istersen? Ne kadar tecavüz, cinayet ve cinsel sahneler var hepimiz biliyoruz. Oyunu oynayan birey 18 yaşından büyükse istediği oyunu oynama hakkına sahip, kimin karışıp karışmayacağı beni bağlamaz. Bunu karşısındakine söylemiyorsa onda bir problem vardır zaten.

Öncelikle bir gündür hiçbir şey yazamadığım için özür diliyorum hep aynı şeyi sormaktan 1 gün ban yedim. Şimdi herkesin mesajını cevaplayacağım.

1 tane sex sahnesi var fakat açık açık göstermiyor tabii. +18'den dolayı neden iade edeceksin onu anlamadım?
Eğer witcher 3 kadar falan varsa iade edecektim, yokmuş, ailem pek hoş karşılamaz, ama 1-2 tane olduğu için en kotu sinamatiği geçerim.

Arkadaş bakamıyor demek ki, her şey de sorulmaz ki ama..

Var, 2 tane.
Böyle sahneleri sevmiyorum, ailemde sevmiyor.

Oyun zaten +18 ibaresine sahip. 30-35 saatlik oyunu 1 sex sahnesi için oynamaması garibime gitti. Zaten sinematik bir sahne, git gözünü kapat ya da mute atıp monitörü kapat.
Hocam 1-2 tane değil 25-30 tane falan varsa diye dedim.

Bende mesela şahsım adına +18 oyun oynamak istemiyorum. Benim PC salonda eşim TV izlerken bende köşede oyun oynuyorum ve eşimin görüş açısında. Bazı oyunlarda abartılı sahneler var. Witcher 3 de mesela. O yüzden bende dikkat ediyorum bu tarz şeylere. Yarın birgün çocuğum olur da Steam hesabımı ona devredersem o da böyle şeyler görsün oynasın istemem pek. Ama şuan ki oyunların çoğunda var bu +18 olay.
Bu gülen arkadaş neye güler niçin güler anlamakta güçlük çekiyorum.
İşte bende ailem görsün istemiyorum.

Witcher gibi abartılı oyunlara bir şey diyemem, neyin nereden çıkacağı belli olmuyor. Oynasın görsün istemiyorsan +18 olmayan oyunları oynamasını sağlaman lazım ama günümüzde bu mümkün değil. Ne yapıp ne edip oynuyorlar zaten, bunun önüne geçemezsiniz.
İşte hocam bende witcher 3 gibi olmasından korkuyorum, her an bir şey çıkabilir.

İşte hocam bende witcher 3 gibi olmasından korkuyorum, her an bir şey çıkabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı