Last of Us ve Uncharted için PS3 alınır mı?

317678

Hectopat
Elimde kinect + Xbox 360 var, 7. nesil oyunları zaten oynayabiliyorum. Sırf Last of Us ve Uncharted için PS3 alınır mı? Henüz Crysis serisi ve Mafia 2 haricinde oyun bitirmedim, Online'ı sardığı için de Minecraft oynuyorum. Oynamadığım tonlarca oyun var fakat ben hangisi iyi bilmiyorum. Xbox 360'ta oynamamı önerdiğiniz varsa onları bitirip Xbox'ı satıp PS3 alınır mı yoksa Xbox'ın yanına bir de PS3 mü almalıyım? Xbox 360 oyunlarını 4K televizyonda 720P oynuyorum ve görüntü beni tatmin ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox 360'ın yanına alacağına onu da satıp 2. el temiz bir PS4 mantıklı olur. Çünkü PS3'ün sıfırı yok ve çoğu kırık.

Xbox 360 elime hiç geçmedi. Onda Halo, Gears gibi yapımlar var ama benim ilgimi pek çekmiyor. TLoU, Uncharted, Beyond:Two Souls, God Of War ve birçok PS3'e özel oyun oynadım. Xbox'da bu oyunlar yok. Özel oyun haricinde Xbox'a çıkan çoğu oyun PS3 için de mevcut. Şu anda PS3 fiyatları çok karışık 1000TL seviyelerinde geziyor. Ben satmanızı tavsiye etmem. Fat kasa PS3 almayın. Slim ve Super Slim modellere bakın.

Xbox 360'ın yanına alacağına onu da satıp 2. el temiz bir PS4 mantıklı olur. Çünkü PS3'ün sıfırı yok ve çoğu kırık.

Kırık cihazları severim, hatta kırılmamış bulursam kendim kıracağım. Bu işlerden biraz anlıyorum. Kırmazsam oyun bulmam neredeyse imkansız. Kirli 2. el PS4'lar bile 2500'e satılıyor.

Kırık cihazları severim, hatta kırılmamış bulursam kendim kıracağım. Bu işlerden biraz anlıyorum. Kırmazsam oyun bulmam neredeyse imkansız. Kirli 2. el PS4'lar bile 2500'e satılıyor.

Kırık olarak bende yanlışlıkla almıştım ve pişmaın Online olarak oynayamayacaksam napayım.

Geri
Yukarı