Last of Us vs RDR2

datboi_batu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Last of Us part1 ile RDR2 arasında kaldım. Ve yardımınıza ihtiyacım var.

Öncelikle RDR2'yi birkaç sene önce PS4 üzerinden 30FPS ve oyunun sesini bastıracak düzeyde bir fan sesi ile bitirdim ve açıkçası pek keyif alamadım. (bilgisayara geçtikten sonra oyun indirim ile 90TL'ye düştüğünde karasız kalıp almadığım için de son derece pişmanım)
Last of Us tarafına gelecek olursak da ilk çıktığı dönem PS üzerinden oyunu oynadım fakat bitirdiğimi veya final kısmını hatırlamıyorum (aslında hikayedeki belli başlı temel bölümler hariç hiçbir yeri hatırlamıyorum).

Biraz RDR2 fan boyu olmamdan da ötürü bu iki oyun arasında arada kaldım sizce hangisini almalıyım?

The Last Of Us hikaye üzerinden giden bir oyun, hikayesi güzel olsun diyorsan TLOU öneririm. (part II hariç)

RDR 2 açık dünyalı ve daha uzun oynama süresine sahip ekstra olarak multiplayeri var arkadaşla oynayalım 1 gecede bitmesin diyorsan RDR 2 bence.

İkisi de oynanması gereken oyunlar aslında. Ama kaliteyi göz önünde bulundurduğumuzda RDR 2 TLOU'yu yer geçer. RDR 2 ile yarışabilecek bir oyun bilmiyorum var mı? TLOU'yu oynuyorum şu an PS5 üzerinden. Fakat inanın RDR 2 zevkini vermiyor. TLOU'nun en güzel yanı Türkçe dublaj olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı