RDR2 vs Uncharted vs Last of Us

Fallen God

Hectopat
Aksiyon severim ve hikayeye önem veririm. Özellikle aksiyona ben Uncharted serisini almayı planlıyorum. Sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen tercih meselesi.
Mesela ben RDR2 ve Uncharted gibi yapımlar varken direk The Last of Us'ı eledim. RDR2 ve Uncharted arasında da tamamen zevke bağlı. Ben fanboy olduğum için Uncharted tercih ederdim. Ama birçok kişi RDR2 tercih edecektir.

Çoğunluk RDR2 demiş ama o çabuk biter yani 1 oyuna 4 oyun bana daha uzun sürecek bir oyun lazım.

Yav bırak hocam RDR2 oyunmu ya o oyuna para verenler efsane olarak görüyor PC de 2 saat oynadım sıkıldım Shift delete yaptım. Şu an God of War çıktı o daha iyi RDR2'den.
PS3 ve 4'te Uncharted 1-2-3-4 hepsini bitirmiş biri olarak konuşuyorum. O macera o grafikler o görülmemiş güzellikteki saklı ormanlar vs şimdiye kadar gördüğüm en iyi oyun serisi Uncharted. Tam bir macera tam bir eski zamandan günümüze tarih kokan bir oyun. Fanboyların gazına gelme Uncharted al.

Yav bırak hocam RDR2 oyunmu ya o oyuna para verenler efsane olarak görüyor PC de 2 saat oynadım sıkıldım Shift delete yaptım. Şu an God of War çıktı o daha iyi RDR2'den.
PS3 ve 4'te Uncharted 1-2-3-4 hepsini bitirmiş biri olarak konuşuyorum. O macera o grafikler o görülmemiş güzellikteki saklı ormanlar vs şimdiye kadar gördüğüm en iyi oyun serisi Uncharted. Tam bir macera tam bir eski zamandan günümüze tarih kokan bir oyun. Fanboyların gazına gelme Uncharted al.
Osura osura okudum gerçekten. Farkında mısınız bilmem ama asıl fanboy sizsiniz. RDR2 oyun tarihinin zirve isimlerinden birisi ve gelmiş burada atıp tutuyorsunuz. Oyun hakkındaki fikrinizi kendinize saklayın ya da medeni ve saygılı bir biçimde belirtin. Bahsettiğiniz oyunlar da oldukça güzel, zaman bulduğumda oynayacağım fakat nedir bu RDR2 düşmanlığı onu anlamadım.
Çoğunluk RDR2 demiş ama o çabuk biter yani
RDR2 ve çabuk bitmek mi? Oyunu speedrun yaparak bitirseniz toplam oynadığınız süre bir çok oyundan daha fazla olacaktır. 30 saattir oynuyorum ve daha hikayede %36 ilerlemiş durumdayım.

Geri
Yukarı