Lastvoice BM800 alınır mı?

Prelüd

Hectopat

Ürünü bu paketle birlikte almayı düşünüyorum. Arkadaşlarımla konuşmak ve ses kaydı almak için kullanacağım. İyi bir performans vermesini istiyorum. Sizce alınır mı? Benzer fiyatlarda ürün önerilerinize açığım.

Alınabilir. Fiyatına göre ses kalitesini epey beğeniyorum ben.

Ürünü bu paketle birlikte almayı düşünüyorum. Arkadaşlarımla konuşmak ve ses kaydı almak için kullanacağım. İyi bir performans vermesini istiyorum. Sizce alınır mı? Benzer fiyatlarda ürün önerilerinize açığım.

Alınır fakat BM800 tercih etmiyorum. Bir kez almıştım cızırtı yapmıştı çünkü Phantom Power diye bir alet eksikti. Şu an gönderdiğiniz sette dahil fakat ben BM300 öneririm. Şu an kullanıyorum size de fotoğrafını bırakayım aşağıya bir stand aldım kullanıyorum. BM300 Phantom Power gerektirmiyor.
16467213054887423782619873603137.jpg

Alınabilir. Fiyatına göre ses kalitesini epey beğeniyorum ben.
Tecrübelerinizi ya da mikrofon vasıtasıyla alınmış bir ses kaydınızı paylaşmanız mümkün müdür?
Alınır fakat BM800 tercih etmiyorum. Bir kez almıştım cızırtı yapmıştı çünkü Phantom Power diye bir alet eksikti. Şu an gönderdiğiniz sette dahil fakat ben BM300 öneririm. Şu an kullanıyorum size de fotoğrafını bırakayım aşağıya bir stand aldım kullanıyorum. BM300 Phantom Power gerektirmiyor.Eki Görüntüle 1325663
İkisi hemen hemen aynı fiyata geliyor. Gözlemlerime göre BM800 daha iyi.

Phantom Power almadan kullanılmasını tavsiye etmem zaten.

BM800 mikrofon kullanan biri olarak tecrübemi aktarayım.

Gelen üründe cızırtı varsa eğer bağlantı noktalarında sorun vardır.
Mikrofonun kendisinde sorun yoksa kablo bağlantı noktalarında sıkıntı vardır.

Belli bir süre sonra cızırtı ve ses düşme sorunu olmuştu. Sorunlu noktayı bulup düzelttiğimde eskisinden daha iyi olmuştu.

BM800 üzerinden iyi bir ses almak istiyorsanız eğer kablonun zarar görmemesine dikkat edin.

Phantom power +48V ile sadece frekansı stabil bir hale getiriyor. Bu sayede ses kademesi ve düzgünlüğü daha iyi oluyor.

Geri
Yukarı