LatencyMoon Gecikme değerleri yüksek mi?

Kastanbolu

Kilopat
Merhaba, giriş gecikmesi değerlerim yüksek mi?
Yüksekse ne önerisi yapabilirsiniz, oyunum akıcı olmuyor.

Dosya Ekleri

• ekran 333.PNG
    ekran 333.PNG
    118,6 KB · Görüntüleme: 22
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    291,9 KB · Görüntüleme: 24
  • ss2.PNG
    ss2.PNG
    141,4 KB · Görüntüleme: 25
Yüksek değil fakat daha da düşürmek istersen rehberimde detaylı yontemi mevcut.

Akıcılıkla bir alakası var mı bunun sistemim üst seviye benim?

Ve ekran kartı driver gecikmeyi düşürür mü güncel olanlar?
Ben güncelleme yapmaya korkuyorum artık önceki sürücü çok güzeldi yeni çıktı güncelledim akıcılık çöp oldu eskiye geri döndüm o akıcılık geri gelmedi...

Var ama oradaki birkaç milisaniye farkı kimsenin fark edeceğini sanmıyorum. Sizinki zaten normal bence hiç kurcalamayın.

Kafayı yiyeceğim çünkü şu Valorant denen oyunda bir günün akıcılığı bir günü tutmuyor.
Bu neden oluyor bir fikriniz var mı?
Max 800 FPS'min 300 FPS alıyorum.

Ben güncelleme yapmaya korkuyorum artık önceki sürücü çok güzeldi yeni çıktı güncelledim akıcılık çöp oldu eskiye geri döndüm o akıcılık geri gelmedi...

Tabii ki güncelleyin en çok etki edecek şeylerden biridir güncelleme. İlk önce aşağıdaki rehberi uygulayın sonra temiz bir şekilde kurun driveri. 1 kere yaptıktan sonra sorun çıkmadıkça bir daha yapmanıza gerek yok.

Kafayı yiyeceğim çünkü şu Valorant denen oyunda bir günün akıcılığı bir günü tutmuyor.
Bu neden oluyor bir fikriniz var mı?
Max 800 FPS'min 300 FPS alıyorum.

Attığım rehberimi bir deneyin sistem sorunlarını düzeltmek için vs. ayarlar var.

Tabii ki güncelleyin en çok etki edecek şeylerden biridir güncelleme. İlk önce aşağıdaki rehberi uygulayın sonra temiz bir şekilde kurun driveri. 1 kere yaptıktan sonra sorun çıkmadıkça bir daha yapmanıza gerek yok.

Attığım rehberimi bir deneyin sistem sorunlarını düzeltmek için vs. ayarlar var.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Multimedia\SystemProfile yolundaki networkthrottlingındex kaydını ffffffff olarak değiştiriyoruz. Böylece, Windows'un ağ bant genişliğine koyduğu limiti kaldırıyoruz. Burada bahsettiğiniz nedir değer verisine mi F'leri yazacağız yoksa ismini F'lerlemi değiştireceğim?

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Multimedia\SystemProfile yolundaki networkthrottlingındex kaydını ffffffff olarak değiştiriyoruz. Böylece, Windows'un ağ bant genişliğine koyduğu limiti kaldırıyoruz. Burada bahsettiğiniz nedir değer verisine mi F'leri yazacağız yoksa ismini F'lerlemi değiştireceğim?

Değer verisini değiştireceksiniz ama altta da yazması lazım bazı bilgisayarlarda sorun çıkartabilir diye bence yapmayın çok da önemli bir ayar değil.

Geri
Yukarı