Lay's yoğurt mevsim yeşillikleri patates cipsi süper boy 107 g 4,79TL

İndirimli fiyat gözüküyordu zaten, sepete eklediğin zaman ödeme ekranında 9.63 gözüküyordu ama. Bu konuyu görüp de indirimli fiyattan alabilen varsa söylesin o zaman :)
Ben indirimli fiyattan satın aldım.

Dosya Ekleri

• 1656331319268.png
    1656331319268.png
    43,5 KB · Görüntüleme: 57
Fiyatta hata yok. Arkadaş konuyu biraz geç açmış. 1 saattir bu fiyattaydı ama bitmiş.
Konuyu geç açmadım sağ olsun moderatörler.
1656331789558.png

Şaka amaçlı söylediğim açıkça belli oluyor ama siz bilirsiniz.
O zaman başka pardon.

İndirimli fiyat gözüküyordu zaten, sepete eklediğin zaman ödeme ekranında 9.63 gözüküyordu ama. Bu konuyu görüp de indirimli fiyattan alabilen varsa söylesin o zaman :)
Ben dahil neredeyse yüzlerce insan aldı emin olabilirsin.

1656331985955.png

Normalde amazondan hiç sevmem gıda alışverişi yapmayı. Ama Neredeyse yarı fiyatına eğer yakalasaydım 10 tane falan alırdım. Cips severek tükettiğim tek şey yalan yok :D

Normalde Amazon'dan hiç sevmem gıda alışverişi yapmayı. Ama Neredeyse yarı fiyatına eğer yakalasaydım 10 tane falan alırdım. Cips severek tükettiğim tek şey yalan yok :D

Bende ayni moodla girdim 6tane tam ekledim fiyat olarak karşıma 60TL çıktı :D üzücüydu.

Şu indirimleri bittikten sonra paylaşmayın ya da hiç paylaşmayın en iyisi.
Konuyu okumadan yorum yapmayın en iyisi. İki yukarıya bak anlarsın ben bu konuyu oluşturduğumda indirim yeni başlamıştı ancak moderatör arkadaşlar onaylayana kadar neredeyse indirim bitti farklı bir forumda paylaştığım ve yüzlerce insan faydalandı suçu bende arama. İnsanı yaptığı iyiliğe pişman eden insanlar keşke olmasa.

Yeni konular

Geri
Yukarı