Lazer fare iyi midir?

sqeax

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba iyi Sosyaller. Bende G102 vardı bozulduğu için değiştirdim. Bu sefer lazer mouse tercih ettim iş işten geçmiş olsa da lazer mouse nasıldır, daha iyi mi?

Alışkanlık durumu bazı kişiler lazer sensörlü ürün severken bazıları optik. Hangi ürün onu diyeydiniz bari...

Siparişi ben vermedim o yüzden tam bilmesem de a4-tech markaydı 500 lira civarlarıdnaydı.

1676494823183.png

Bu arkadaş olma ihtimali yüksektir o zaman. Çok da fark etmeyecektir merak etmeyin kullanırsınız sorunsuz.

Evet bundan ve mouse elime ulaştı optik mousedan sonra lazer mouse çok iyi geldi beğendim baya elime falan da tam otueuyor.

Bu ise eğer iade iade iade. Kötü değil ama parası için çok düşük özellikleri var.
Ben beğendim iadelik bi durum yok gibi zaten makro tuşlarını çok aktif kullanmıyorum genel de klavyeye atıyorum asiri özelliğe gerek yok yani

Ben beğendim iadelik bir durum yok gibi zaten makro tuşlarını çok aktif kullanmıyorum genel de klavyeye atıyorum aşırı özelliğe gerek yok yani.

Aynı paraya daha iyi sensör, Switch, kablo, skateze sahip çok daha yeni modeller alınabiliyor.

Amazon üzerinde 2013 senesinden yorumu var 10 senelik bir ürün kendisi.

Zaten kötü demiyorum ama parasına göre özellikleri kötü. O paraya 100 almak varken 30-40 aldığınız gibi oldu.

Hayırlı olsun diyelim rahat ettiyseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı