LazımBana fiyat absürtlüğü

Buna benzer bir site daha vardı eoyunum diye CoD Modern Warfare’ı 150TL’ye satıyorlardı yine hesap olarak bu tür hesap veren sitelerin hepsinden uzak durmak gerek bence.

Aynı yerdeki joymarketten 10TL'ye aldım 3 gündür offline olarak oynuyorum bir sıkıntı yok şimdilik.
Size verilen Steam hesabına girip oyunu indirip bir kez girdikten sonra çıkıp steaminizi offline moda alıyorsunuz. Sorun çözülüyor.

Aile hesabı olduğundan birkaç kişide aynı hesap var ama offline oynadığınız sürece sorun olmuyor.

Düzenleme: Aynı yer değilmiş benim aldığım yer Gamesatış

Aynı yerdeki joymarketten 10TL'ye aldım 3 gündür offline olarak oynuyorum bir sıkıntı yok şimdilik.
Size verilen Steam hesabına girip oyunu indirip bir kez girdikten sonra çıkıp steaminizi offline moda alıyorsunuz. Sorun çözülüyor.

Aile hesabı olduğundan birkaç kişide aynı hesap var ama offline oynadığınız sürece sorun olmuyor.

Hocam kafa karıştırdın şimdi 😂😂😂

Dediğim gibi sistemin olayı bir hesabı aile hesabı olarak 5 kişi gibi bir gruba kiralamak.
Şimdilik sıkıntı yok ama 1 ay sonra aynısını tahminen söyleyemem. Ancak oyunu alıp bir ay oynayıp bitirip geçebilirsiniz. 10TL çok sıkıntı olmaz deyip denedim bir cesaret. Şimdilik sıkıntı yok ama gamesatış joymarket için söylüyorum bunu. 3000 yorumu olan yerler genelde sorun çıkartmaz.

Ama unutma oyunu kiralıyorsun satın almıyorsun

Hocam ben de gamesatış'tan almıştım. Birkaç haftadır hiçbir sıkıntı olmadan giriyorum. Tek sıkıntısı Online oynayamamak.

Eğer gerçek ise bunlar nasıl KÂR ediyor.

Dediğim gibi bir hesabı aile hesabı ile birden fazla insana bağlıyorlar ve tahminimce bir ay sonra uçuyordur hesap. Bu bir kiralama servisi gözümde. Zamanında plati.rudan kiralanan PSN hesaplarından alışkın olduğum bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı