LC Waikiki'den ayakkabı alınır mı?

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, durumu özetlemek gerekirse elimde LC Waikiki'nin 777 TL'lik hediye kartı var. Ben bunu herhangi bir şey zamlanmadan harcamak istiyorum ve bir tek giyebileceğim temiz düzgün bir ayakkabım yok. Geçen LC'nin ayakkabılarına baktım resmen 500-600 TL gibi bir fiyatla çok ucuzlardı ve aralarında dandik duranlar da vardı. Bu yüzden almaktan vazgeçtim. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam işi ayakkabı üretmek olmayan bir firmadan ayakkabı almam, Decathlon'un 650 TL'lik en ucuz ayakkabısını alırım ya da varsa 500-600 liralara Kinetix gibi markalara yönelirim, ama acil ihtiyaçsa ve böyle bir imkan da varsa değerlendiririm.

Ben olsam işi ayakkabı üretmek olmayan bir firmadan ayakkabı almam, Decathlon'un 650 TL'lik en ucuz ayakkabısını alırım ya da varsa 500-600 liralara Kinetix gibi markalara yönelirim, ama acil ihtiyaçsa ve böyle bir imkan da varsa değerlendiririm.

Evet bende tam olarak böyle düşünüyordum aciliyeti çok yok ama hiç de değil diyemediğimden arada kalmıştım kararımı verdim teşekkürler yorumunuz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı