LCD Led Monitör Tavsiyesi

kavra2

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik - Elektronik
-Arkadaşlar 4 senedir kullanmakta olduğum Casper LCD monitörüm'ün floresanı bitti.Bilgisayarcıya götürdüm ama floresanı temin etmenin zor olduğunu istersem LCD ekranı komple değiştirebileceğini ama fiyatının neredeyse 0'ıyla aynı fiyata denk geleceğini söyledi.Bende bu nedenle yeni bir LCD Led monitör alma kararı verdim.
-Markası ASUS olacak , PC & Modem Herşeyim Asus Kalitesini yaşıyarak gördüm :) Ürünlerine 3 sene garanti veriyor olmasıda bu kulvarda ASUS'u benim için tartışılmaz yapıyor :) Kafamda 2-3 Monitör var fiyat aralıkları çok fazla değil hangisini alıcağım konusunda kararsızım işin uzmanı,bu işte bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum :)

21.5" VS228NE GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar
21.5" VS229HA GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar
Asus 21.5" Vs228Hr Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar
Asus 21.5" Vk228H Geniş Ekran Webcam'Li Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Şimdiden ilgilenip yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.

Güzel monitör'müş ve iyi fiyata almışsın hayırlı olsun , 21.5 inc Benim için Yeterli hatta bu boyut bile gözüme biraz büyük geliyor :)

Arkadaşlar bu akşam sipariş vereceğim yokmu bu işte deneyimli bana yardımcı olabilecek birisi :D

21.5" VS229HA GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

Bu Ürünü Az once Mağazadan aldım ve geldim. İlk izlenimim Canavar gibi bir monitör :D Sağından solundan nerden bakarsan bak ekran hep net :D Ürünü ilk açtığımda parlaklığı %100'dü. 0'ladım ama Hala Biraz fazla parlak gibi alışmam biraz zaman alıcak :D

Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler Ürün Alınmış sorunum çözülmüştür :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı