LCW'den mont alınır mı?

Kargaşa

Hectopat
Yer
Ankara
Arkadaşımın LCW'den aldığı bir mont vardı okulda 2 dersliğine giydim bedeni 3XL'di çok beğendim kendime almak istedim. Arkadaşım iyi güzel diyor fakat yorumlar birazcık kötü. Mont alınır mı? Halen? lcwaikiki.com/tr-TR/TR/urun/LC-WAIKIKI/erkek/Sisme-Mont/6538893/3186935

Arkadaşımın LCW'den aldığı bir mont vardı okulda 2 dersliğine giydim bedeni 3XL'di çok beğendim kendime almak istedim. Arkadaşım iyi güzel diyor fakat yorumlar birazcık kötü. Mont alınır mı? Halen? lcwaikiki.com/tr-TR/TR/urun/LC-WAIKIKI/erkek/Sisme-Mont/6538893/3186935
Yorumda birisi yıkamaya korkuyoruz yazmış da şişme montlar zaten öyle makinaya atıp yıkanacak şeyler değil. Aynı fiyata Pull And Bear'de çok benzerleri satılıyor bi' bakın derim şahsen daha kaliteli buluyorum.

Alınabilir, zevkin uydu ise gerisini düşünme. Yorumlara baktım lakin kötü yorumlar sırf yazmak için yazılmış gibi geldi.

Geri
Yukarı