Ld Player 9 60 FPS çok kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

TwoFace

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4
Ekran kartı
NVIDIA mx110 2 gb ram
İşlemci
core i3 13th gens 8130-U
Selam. İstedigim oyun sadece LDPlayer'de çalışıyor ama en minimum FPS seçeneği 60 FPS 30 FPS diye bir seçenek yok 60 FPS olunca çok fazla kasıyor 30 da rahat oynuyorum diger tüm emulatorlerde 30 FPS seçeneği var ama bunda yok yardım edin nasıl yaparım?

Laptop kullanıyorum özellikler:
Intel Core i3 @2.0GHz 8130-U (13th gen)
4 GB RAM.
NVIDIA MX 110 2 GB VRAM.
60Hz monitor.
Windows 10.

2010 ve 2011'den kalma ag; r oyunlari 30 FPS kaldiriyor oynadigim oyunsa cok çocuksu bir oyun yani grafikler çocuksu kaldirmamasina cok sasiriyorum ondan 30 FPS istiyorum kaldiracagina eminim 30 FPS'da.

Selam. İstedigim oyun sadece LDPlayer'de çalışıyor ama en minimum FPS seçeneği 60 FPS 30 FPS diye bir seçenek yok 60 FPS olunca çok fazla kasıyor 30 da rahat oynuyorum diger tüm emulatorlerde 30 FPS seçeneği var ama bunda yok yardım edin nasıl yaparım?

4 GB RAM.
NVIDIA MX 110 2 GB VRAM.
60Hz monitor.
Windows 10.

2010 ve 2011'den kalma ag; r oyunlari 30 FPS kaldiriyor oynadigim oyunsa cok çocuksu bir oyun yani grafikler çocuksu kaldirmamasina cok sasiriyorum ondan 30 FPS istiyorum kaldiracagina eminim 30 FPS'da.
İstediğiniz oyun sadece LDPlayer'da çalışıyor olamaz. Bluestacks kullanın. Bluestacks'ın manager kısmıyla farklı farklı Android sürümlerini yükleyebiliyorsunuz ve buda istediğiniz oyunun çalışmasını sağlar.

İstediğiniz oyun sadece LDPlayer'da çalışıyor olamaz. Bluestacks kullanın. Bluestacks'ın manager kısmıyla farklı farklı Android sürümlerini yükleyebiliyorsunuz ve buda istediğiniz oyunun çalışmasını sağlar.
Ayrıca yapmak için;
1705956456510.png

1705956476261.png

1705956504198.png

Bu sürümlerden illa biri çalışır. Çalışmazsa bilemiyorum.

4 GB RAM.
NVIDIA MX 110 2 GB VRAM.
60Hz monitor.
Windows 10.

Hocam bu arada işlemciniz 13 değil 8. jenerasyona ait.

Hocam bu arada işlemciniz 13 değil 8. jenerasyona ait.

Yok kanka 8 yazmasina bakma ismi oyle 13 cu nesil.

İstediğiniz oyun sadece LDPlayer'da çalışıyor olamaz. BlueStacks kullanın. BlueStacks'ın Manager kısmıyla farklı farklı Android sürümlerini yükleyebiliyorsunuz ve bu da istediğiniz oyunun çalışmasını sağlar.

Ayrıca yapmak için;
Eki Görüntüle 2093454
Eki Görüntüle 2093455
Eki Görüntüle 2093456

Kanka BlueStacks'dan kasmadan oynuyordum. Sonra guncelleme geldi oyun mobildede acilmadi kimsede sonra Mobile duzelttiler ama emulatorlerin hicbirinde acilmadi. Bir tek ldplyaer de aciliyor. Bahsettigim oyun Brawl Stars, istersen dene BlueStacks'de siyah ekranda kalıyor herkeste.

İstediğiniz oyun sadece LDPlayer'da çalışıyor olamaz. BlueStacks kullanın. BlueStacks'ın Manager kısmıyla farklı farklı Android sürümlerini yükleyebiliyorsunuz ve bu da istediğiniz oyunun çalışmasını sağlar.

Ayrıca yapmak için;
Eki Görüntüle 2093454
Eki Görüntüle 2093455
Eki Görüntüle 2093456

BlueStacks kullanıyorum. Diger oyunlari aciyor cok iyi ama maalesef istedigim oyun disinda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok kanka 8 yazmasina bakma ismi oyle 13 cu nesil.

Kanka BlueStacks'dan kasmadan oynuyordum. Sonra guncelleme geldi oyun mobildede acilmadi kimsede sonra Mobile duzelttiler ama emulatorlerin hicbirinde acilmadi. Bir tek ldplyaer de aciliyor. Bahsettigim oyun Brawl Stars, istersen dene BlueStacks'de siyah ekranda kalıyor herkeste.

BlueStacks kullanıyorum. Diger oyunlari aciyor cok iyi ama maalesef istedigim oyun disinda.
Bende oluyor Brawl Stars. Bluestacks multi instance manager uygulamasını açın ve resimde gösterdiklerimi yapın.

Bende oluyor Brawl Stars. Bluestacks multi instance manager uygulamasını açın ve resimde gösterdiklerimi yapın.
acdi mi cidden? duzeltmislerdir o zaman sen de hangi bluestacks? bluestacks 5 mi 5 se pie 64 bit mi yoksa nougat 64 bit mi kullaniyorsun? cevap verirsen sevinirim cidden

acdi mi cidden? duzeltmislerdir o zaman sen de hangi bluestacks? bluestacks 5 mi 5 se pie 64 bit mi yoksa nougat 64 bit mi kullaniyorsun? cevap verirsen sevinirim cidden
Bluestacks 5, Pie 64

BlueStacks 5, Pie 64.

Kanka baktim bende de oldu. Daha 2 ay once olmuyordu kimsede, guncelleme gelmisti oyuna bazi telefonlarda ve emulatorlerde acilmiyordu. Oyun yetkilileri yeni guncelleme getirip sorunu cozduler ama emulator yetkilileri de emulatore yeni guncelleme getirmedikleri icin sorun cozulemedi. Emulatorlerde bir tek LDPlayer'e guncelleme gelmisti guncelleme notu da Brawl Stars problemini duzelttik diyeydi. BlueStacks'de yeni duzeltmisler. Ben kac kez denedim olmadi bu sefer yeniden denemek istemedim direkt LDPlayer indirdim cok kasmasina bakmayarak. Sen olmasaydin var ya, Çok teşekkür ederim iyi ki varsın Azerbaycan'dan selam!

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı