Le Cola nasıldır?

Bence psikolojik olarak kötü geliyor. Size le cola diyerek Coca-Cola verseler bence yine tadı kötü dersiniz. Ben aralarında hiçbir tat farklı hissetmiyorum.

Pepsi'nin asidi az şekeri fazla gibi geliyor çoğu insana.
Şöyle söyleyeyim. Çaya 3 tatlı kaşığı şeker atmakla hiç atmamak benim için pek fark etmiyor. İkisini de umursamadan içerim. Bence bahsettiğim 2 markanın tadı aynı. Sadece adını daha çok sevdiğim için alacağım zaman Coca Cola alırım ben.

Bu arada bulursam Pepsi Max bulamazsam Coca-Cola Zero alıyordum bayağıdır da almamıştım. O kadar iğrenç hale gelmiş ki Coca-Cola Zero gerçekten kola hastası biri olarak bu kadar iğreneceğimi düşünmezdim. Le cola Coca-Cola Zero'dan daha lezzetli inanın.
Şöyle söyleyeyim. Çaya 3 tatlı kaşığı şeker atmakla hiç atmamak benim için pek fark etmiyor. İkisini de umursamadan içerim. Bence bahsettiğim 2 markanın tadı aynı. Sadece adını daha çok sevdiğim için alacağım zaman Coca-Cola alırım ben.

Şöyle fark ettiğim bir şey var Coca-Cola'nın her ambalajındaki tat aynı değil. Bunu çevremdeki insanlarda söyledi. Ya üretim yerleri ile alakalı ya da başka bir şey var anlamadığım.

Pepsi ile Coca Cola arasında fark hissediyorsan bunda da hissedersin. Benim gibi bahsedilen farkı hissedemiyorsan sana farklı geleceğini sanmıyorum.
Pepsi'deki tadı fark ettikten sonra Coca-Cola'dan soğudum. Gerçekten arada her insanın tespit edemeyeceği bir fark var. Edenler gerçek gurmedir. Bu arada Crown Cola'da güzel.
Şöyle fark ettiğim bir şey var Coca-Cola'nın her ambalajındaki tat aynı değil. Bunu çevremdeki insanlarda söyledi. Ya üretim yerleri ile alakalı ya da başka bir şey var anlamadığım.

Yok artık :) Bazılarına şekeri fazla, bazılarına şekeri az mı basıyorlar? Göz kararı mı koyuyorlar malzemeleri? 😃

Son düzenleme:
Yok artık :) Bazılarına şekeri fazla, bazılarına şekeri az mı basmışlar? Göz kararı mı koyuyorlar malzemeleri? 😃
Üretim geçişi olabilir. Bazı 1 kiloluk ürünlerin artık 850-900 gram paketlenmesi veya bazı dondurmaların besin içeriğinin yurt dışındaki hallerinden daha az olması gibi.

Elbette var.
İkisinin de üstünde "kola" yazıyor örneğin. Ya da ikisi de siyah.
🙃

Asidi %20 oranında kaçmış olan Coca-Cola --> Le Cola.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı