League of Legends 0xc000006 hatası

Daha fazla  
League of Legends'ı açarken şöyle bir hata alıyorum. internette çözümünü bulamadım.

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, öncelikle size bu hatada yardımcı olunabilmesi için Process Monitor raporu paylaşmanız gerekmekte. Process Monitor, Windows için gelişmiş bir gerçek zamanlı sistem izleme aracıdır ve hata nedenleriyle alakalı bilgileri bu rapor barındırmaktadır.

Process Monitor raporunu nasıl paylaşacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki rehber linkine tıklayabilir ve dosyayı güvenilir bir dosya yükleme servisine (Google Drive, Yandex.Disk vb.) yükleyip indirme bağlantısını konunuzda paylaşabilirsiniz.

Merhaba, öncelikle size bu hatada yardımcı olunabilmesi için Process Monitor raporu paylaşmanız gerekmekte. Process Monitor, Windows için gelişmiş bir gerçek zamanlı sistem izleme aracıdır ve hata nedenleriyle alakalı bilgileri bu rapor barındırmaktadır.

Process Monitor raporunu nasıl paylaşacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki rehber linkine tıklayabilir ve dosyayı güvenilir bir dosya yükleme servisine (Google Drive, Yandex. Disk vb.) Yükleyip indirme bağlantısını konunuzda paylaşabilirsiniz.

12.PNG

Böyle oldu ne yapabilirim?

Durum biraz sıkıntılı, Windows'unuzu nereden indirdiniz? Ve yeni mi kuruldu Windows 7? Ek olarak Windows 7 yerine Windows 8.1 kullanmanız daha mantıklı olacaktır destek için.

Durum biraz sıkıntılı, Windows'unuzu nereden indirdiniz? Ve yeni mi kuruldu Windows 7? Ek olarak Windows 7 yerine Windows 8.1 kullanmanız daha mantıklı olacaktır destek için.

2-3 hafta önce yeni formatlattım bilgisiyarcıya götürmüştüm önceden Windows 10 yüklüydü adam gene format atmıştı hard disk çöktü falan dedi sonra format atıp Windows 7 yüklemiş ve bana öyle geri verdi. Biliyorsanız Windows 10 Free nereden indirebilirim?

2-3 hafta önce yeni formatlattım bilgisiyarcıya götürmüştüm önceden Windows 10 yüklüydü adam gene format atmıtı hard disk çöktü falan dedi sonra format atıp Windows 7 yüklemiş bana öyle geri verdi biliyorsanız Windows 10 Free nereden indirebilirim?

Free Windows yok. Sitesinden orijinal ISO'sunu veya Technopat'in paylaştığı ISO'yu indir, internetten de OEM key al 30 50'ye.

2-3 hafta önce yeni formatlattım bilgisiyarcıya götürmüştüm önceden Windows 10 yüklüydü adam gene format atmıştı hard disk çöktü falan dedi sonra format atıp Windows 7 yüklemiş ve bana öyle geri verdi. Biliyorsanız Windows 10 Free nereden indirebilirim?

Windows 8.1 için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10 için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı