League of Legends 12.10 yaması hakkında düşünceleriniz

Hangi tank tek atıyor kanka :D Ezer geçer şampiyonları tank olarak saymıyorsun değil mi?

Amumu, Sejuani tank, Morde ve Darius ezergeçer.

Vayne, Kog zaten dayanıklı bir buildleri var.

Kalkanyay hayatta tutuyor, pasifiyle ekstra can veriyor, BOTRK bir ton hasar + can çalma, Randuin can + armor + hasar azaltma, Aklın Sonu MR direnci ve saldırı hızı. Can alıcı nokta "GUINSOO".

Bu itemler yetiyor bu iki canavara. Çünkü bunlar, hasarı zaten W yeteneği ile çıkarıyor. Kog ve Vayne, cana göre yüzdelik hasar vuran çarlar. Vayne oynaması daha kolay, aşırı mobil ve görünmez olduğu için daha yaygın, ama Kog'un da hasarı Vayne'den az değil.
Dediklerine katılıyorum kardeşim de ezergeçer diye bir şey oyunda neden var asıl soru bu.
Yama düşüncelerini okudum Riot'un. Genel olarak tüm çarlara dayanıklılık verecekler. Bana sorarsanız pek bir şey olmayacak. Dediklerine göre 2 yetenek fazla olacak ölmek için. Oyunu getirdikleri hali çok geç anladılar biz bunları 5 yıldır söylüyoruz. Her bölüm kendince etki yaratmıyor. Nişancı yürüyen altın, tanklar 1v1de herkesi alıyor, sup heroları topda terör estiriyor falan. Oyun eskiden böyle değildi. LoL gibi LoL'dü. Bence bu oyunun en büyük sorunlarından biri rün sistemi. Ben hesap yapıp oynayış tarzıma göre ince matematiklerle üstünlük kuruyordum şampiyona özel rünlerle. Şimdi elektrik verin çoğuna bariz üstünlüğü var ve her şampiyona çıkamıyorsunuz. Daha çok yolu var oyunun.

Gayet yerinde bir karar. LoL son zamanlarda strateji oyunu olmaktan çıkıp kim kasarsa ortalığı dağıtsın tek atsın haline geldi. O eski strateji oyun kurma ruhu yok oldu. ADC oynarken Lb, Rengar, Khazix, GP gibi karakterlerden anında tek yemekten çiğerim soldu. Tanklar hem fazla tanklar hem hasarları çok fazla. Büyücü karakterlerden bahsetmiyorum bile.

Geri
Yukarı