League of Legends Clash için oyuncu aranmaktadır

Nahri

Kilopat
Makaleler
1
Başlıkta görmüş olduğunuz üzere oyuncu arıyoruz deneyimli oyuncuları bekliyoruz 1 top lane ve 1 jungle aranıyor. Lol hesabımın seviyesi 92 fakat deneyimli oyuncuyum Darius mainim 200K profilimi şuaradan inceleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Üst koridor oyuncusuyum. Geçen sezon esnek platin, tekli altın bitirdim. Seviyem 178. Sihirdar adım Blecade.

Başlıkta görmüş olduğunuz üzere oyuncu arıyoruz deneyimli oyuncuları bekliyoruz 1 top lane ve 1 jungle aranıyor. Lol hesabımın seviyesi 92 fakat deneyimli oyuncuyum Darius mainim 200K profilimi şuaradan inceleyebilirsiniz.
Soloq plat IV flex Gold III bitirdim Solotop darius fiora garen gibi ağır çarlar oyunyorum support pyke leona nautilus gibi yine ağır çarlar Nick : Diesel Lady lazımsa katılırım seve seve.

Jungle warwick oynuyorum nick:Thebadwolf Ww 1.35 m k şimdiye dek tek oynadığım için lig kasmadim geçen sezon gold bitirdim

@Fyyz34 arkadaşlık isteği atabilir misiniz? Nick: Emírhán ayrıca discord sunucuma gelirseniz konuşuruz iyi olur. Discord serveri: Join the ❄ICE LAND❄ Discord Server!
@Silinen üye ve @Blecade ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim solo oyuncusu buldum.
Cuma günü saat 8-9 gibi ve Cumartesi günü müsait olan ve jungle oynayacak oyuncuları beklerim. Şuan 4 kişi olduk sadece jungle kaldı Cuma günü deneme maçı atacağız, takım nasıl diye. Yani hâlâ jungle arayışındayım. Discord a gelirseniz iyi olur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı