Çözüldü League of Legends Client'e giremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Bu sorunun ne olduğunu çözemedim. Sabit internetten olan Wi-Fi ile girdiğim zaman bu hatayla karşılaşıyorum ve ne kadar denesem de hep aynı sonucu verdi. Ama telefon internetimi bağladığım zaman normal sorunsuz bir şekilde açılıyor. Sabit internetimde bir sorun yok LoL'den başka her uygulamada ve tarayıcıda aktif durumda. Nasıl çözerim bu sorunu?

Dosya Ekleri

• dkdkdk.png
    dkdkdk.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 213
Çözüm
Evet okumamıştım kusura bakmayın. Üzülerek söylüyorum ama yapamazsınız. Yetkiye sahip olmanız gerekiyor düzeltebilmek için. Aramaktan neden çekiniyorsunuz?

Komşum ile birlikte kullanıyorum. Bizzat iletişim kurma şansım yok. Komşuma da bunu açıklamak zannediyorum çok zorlu bir durum olur. Ama ne gariptir ki sorunumu kendim çözdüm IP ayarlarını sıfırlamayı başardım modem arayüzünden ve modemi yeniden başlattım ve sorunum çözüldü. Riot çalışanlarının da sorunlara karşı nasıl baştan savdığını böylece anlamış oldum.
LoL'den kaynaklı bir soruna benziyor. Riot Games'e bilet gönder yardımcı olurlar.

Benden pingplotter ile 2 tane IP adresi için test yapmamı istedi. Sonuç bu. Şimdi ben Türk Telekom'a hiç bulaşmadan kendi başıma modem arayüzündeki veya bilgisayarımdaki ayarları düzelterek bu sorundan kurtulamaz mıyım?

Dosya Ekleri

• dasdasdas.png
    dasdasdas.png
    21,7 KB · Görüntüleme: 88
  • 162.249.79.1.png
    162.249.79.1.png
    66,4 KB · Görüntüleme: 81
  • 185.40.65.1.png
    185.40.65.1.png
    68,9 KB · Görüntüleme: 71
Benden pingplotter ile 2 tane IP adresi için test yapmamı istedi. Sonuç bu. Şimdi ben Türk Telekom'a hiç bulaşmadan kendi başıma modem arayüzündeki veya bilgisayarımdaki ayarları düzelterek bu sorundan kurtulamaz mıyım?

Ben olsam ipmi paylaşmazdım. Sorunun cevabına gelirsek gelişmeleri buraya yazmak yerine Riot'un teknik servisiyle çözmek daha kolay olur. Size atılan maile geri dönerek hızlı cevap alabilirsiniz.

Ben olsam ipmi paylaşmazdım. Sorunun cevabına gelirsek gelişmeleri buraya yazmak yerine Riot'un teknik servisiyle çözmek daha kolay olur. Size atılan maile geri dönerek hızlı cevap alabilirsiniz.

O kadar bilgi sahibi olmadığım için buraya direkt olarak ekran görüntülerini paylaşıyorum. Sanırım attığım maildeki yazıyı okumadın servis sağlayıcısına başvur diyor. Ben de Türk Telekom'a bulaşmak istemediğimi söyledim yukarıda.

O kadar bilgi sahibi olmadığım için buraya direkt olarak ekran görüntülerini paylaşıyorum. Sanırım attığım maildeki yazıyı okumadın servis sağlayıcısına başvur diyor. Ben de Türk Telekom'a bulaşmak istemediğimi söyledim yukarıda.

Evet okumamıştım kusura bakmayın. Üzülerek söylüyorum ama yapamazsınız. Yetkiye sahip olmanız gerekiyor düzeltebilmek için. Aramaktan neden çekiniyorsunuz?

Komşum ile birlikte kullanıyorum. Bizzat iletişim kurma şansım yok. Komşuma da bunu açıklamak zannediyorum çok zorlu bir durum olur. Ama ne gariptir ki sorunumu kendim çözdüm IP ayarlarını sıfırlamayı başardım modem arayüzünden ve modemi yeniden başlattım ve sorunum çözüldü. Riot çalışanlarının da sorunlara karşı nasıl baştan savdığını böylece anlamış oldum.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı