League of Legends d3dx9_39.dll hatası

sfxlopez

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopu dün formatladım ve yeniden LoL kurdum şu an DirectX indirdim onu da kurdum hatasını aldığım DLL'yi indirdim System32'ye de attım hala çözüm bulamadım yardımcı olun.

1666939110940.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunun standartı bu uzun zamandır 128 MB, az önce 0 MB dı gün güncelden sonra 128 oldu 2.GB ekran kartı var zaten.

Laptop üstünde AMD Radeon Graphics yazıyor ama ekran kartım Intel HD Graphics 620.

Hocam aygıt yöneticisine girip ekran fotoğrafı alıp atabilir misin eğer orada var ise AMD ekran kartı sürücüsünü kurarsın.

Hocam AMD ekran kartı hiçbir şekilde görünmüyor sürücüsü yüklü olmasaydı "diğer aygıtlar" kategorisine girerdi ama girmemiş ve "görüntü bağdaştırıcıları" kategorisinde de yok zaten Windows kurulduğu gibi gelmesi gerekirdi Windows Update tarafından kurulup yani AMD ekran kartın devre dışıda olabilir mi olabilir ya da ölü de olabilir BIOS'u biraz kurcala bir şey çıkabilir.

Hocam AMD ekran kartı hiçbir şekilde görünmüyor sürücüsü yüklü olmasaydı "diğer aygıtlar" kategorisine girerdi ama girmemiş ve "görüntü bağdaştırıcıları" kategorisinde de yok zaten Windows kurulduğu gibi gelmesi gerekirdi Windows Update tarafından kurulup yani AMD ekran kartın devre dışıda olabilir mi olabilir ya da ölü de olabilir BIOS'u biraz kurcala bir şey çıkabilir.
Bios neredeyse tamamen boş ve daha önce bunun ekran kartı çipine UMA işlemi yapılmış sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı