Çözüldü League of Legends dili nasıl değiştirilebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Eskiden oyunun dosyalarından TR TR yazan yerleri EN diye değiştiriyorduk ve hala o kullanılıyor diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buda videosu
Eskiden oyunun dosyalarından TR TR yazan yerleri EN diye değiştiriyorduk ve hala o kullanılıyor diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buda videosu

Çözüm
Oyunun kurulu olduğu yere gelin. Config'e girin. LeagueClientSettings'i not defterinde açın. Daha sonra karşınızda çıkan tr_TR'yi en_GB yapın. Ek olarak Client'i yönetici olarak çalıştır'ı seçin.

Dosya Ekleri

• 1665780006074.png
    1665780006074.png
    3,9 KB · Görüntüleme: 110

Buda videosu
Oyun içi karakter konuşmalarıda ingilizce oluyor mu?

Japonca yaptımda pek bir şey anlamıyorum sadece sesler için değiştirmek istiyordum ama sadece sesleri değiştirmenin yolu yok sanırım mecbur komple oyun dilini değiştirmek gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı