League Of Legends Nasıl Öğrenilir?

2012 yılında ilk LOL'e başladığımda Twitch.tv aracılığı ile yayıncıları izliyordum. O zamanlar PhantomL0rd ve TheOdd0ne vardı daha sonra NightBlue felan çıktı hepsinin stratejisi ve oynayış şekli farklıydı. İzleye izleye öğrendim çok faydalı oluyor tavsiye ederim.

Şu an oyuna başlamanızı tavsiye etmiyorum, fazla toxic var TR sunucusunda. West'e geçerim derseniz birlikte oynayabiliriz oyun bilgim oynayışımdan daha iyidir. Eğlenmeye bakacaksınız diğer türlü oynanmayacak bir oyun.

Çeşitli yayıncıları ve videoları izleyerek kendine birşey katabilirsin. Her yayıncının oynayışı değişeceği bu sana daha iyi şeyler katacaktır.

Oyunu öğrenmenin en iyi yolu da botlarla olsa bile pratik yapmaktır. Ne kadar çok oynarsan, o kadar çok kendine birşeyler katarsın.

Türkiye sunucusu hariç farklı bir sunucuda oyuna başlayarak öğrenebilirsin. Bizim milletimizden bir cacık olmayacağı gibi, oyun içerisinde analar bacılar havada uçuyor, kendi yediği boku başkalarına atmaya çalışanlar, dereceli maçta hero deneyenler diye devam eder.

Oyunu oynamak istiyorsan kesinlikle Türkiye sunucusunda oynama,insanlar çok toxic ve Platin kümesinde bile aldığı karakteri oynamayı bilmeyen insanlar var EU West sunucusunda oyna emin ol bana teşekkür ediceksin.

Zaten TR sunucusunu kimse önermiyor.
TR ve West full beyni olmayan insanlarla dolu. EU Nordic East'e gecerseniz ne toxic oyuncu bulursunuz ne de beyni olmayan. Ayrica size bir onerim daha var: LoL oynamayin, oynatmayin. Hayatinizdan yillar calacak ve pisman olacaksiniz.

Geri
Yukarı