League of Legends Eksik Kısayol Hatası

Froter

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, League of Legends oyununun masaüstündeki logosu durduk yere gitti. Oyuna basınca ilk resimdeki ekran geliyor 5-10 saniye bekleyince başka bir yazı çıkıyor ekrana 2. resimdeki. Düzelt'e basınca oyunun giriş yerine giriyor hesabıma girince normal ekran açılıyor ama oyunun dosyaları SSD'deydi dosyaları arıyorum hiç bir şekilde yok ama SSD'den yer de artmamış, sanki dosyalar var ama görünmez. Uygulamayı kaldırmayı deneyince yine hata alıyorum. Acaba sorun nedir?

a.PNG
s.PNG
d.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk "Program Files" yerine Yerel Disk > Kullanıcılar > kullanıcı > AppData > Local > VirtualStore > Program Files. Bu yolu kullnarak yüklendiyse açılmaz Dead İsland oyununda başıma gelmişti.

Masaüstündeki kısayolu silip "Bu bilgisayar" tıklayıp arama kısmına LeagueClient yaz bulunca sağ tıkla gönder de masaüstünü seç.

Direk "Program Files" yerine Yerel Disk > Kullanıcılar > kullanıcı > AppData > Local > VirtualStore > Program Files. Bu yolu kullnarak yüklendiyse açılmaz Dead İsland oyununda başıma gelmişti.

Masaüstündeki kısayolu silip "Bu bilgisayar" tıklayıp arama kısmına LeagueClient yaz bulunca sağ tıkla gönder de masaüstünü seç.
VirtualStore klasörüne girince içi boş gözüküyor,
Bilgisayarım> Yerel Disk( C: )>Riot Games > League of Legends'e gir, ordan LeagueClient'i çalıştır.
Dostum zaten oyunun dosyaları ortalıkta yok.
Evet yeni bir şey buldum Riot Games dosyası Program Data'nın içindeymiş ama nasıl olmuş bilmiyorum Program Data klasörü normalde gizli dosya ve bunun içinde değiştirilme tarihide 08.09.2018 yani dün olmuş.
Ve bu arada sıkıntısız şekilde lolde maç atabiliyorum.

Dosya Ekleri

• bu.PNG
    bu.PNG
    13,1 KB · Görüntüleme: 444
Son düzenleme:
Virtualstore klasörüne girince içi boş gözüküyor,

Dostum zaten oyunun dosyaları ortalıkta yok.
Evet yeni bir şey buldum Riot Games dosyası program Data'nın içindeymiş ama nasıl olmuş bilmiyorum program data klasörü normalde gizli dosya ve bunun içinde değiştirilme tarihide 08.09.2018 yani dün olmuş.
Ve bu arada sıkıntısız şekilde LoL'de maç atabiliyorum.

Devamında ne yaptım bende dosyayı buldum ama ne yapacağımı bilmiyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı