League of Legends En Yüksek Ayarlarda 60 FPS Alabilecek Sistem Önerisi

xae

Decapat
Arkadaşlar öncelikle merhaba,

Başlıktan anladığınız üzere League of Legends'de en yüksek ayarlarda 60 FPS alabileceğim bir sistem önerebilirseniz çok mutlu olurum. SSD olan bir sistem olursa beni mutlu edersiniz.

Önemli olan 60 FPS görmek değil stabil olması. Ben de LoL oynuyorum yüksek değerlere ulaşıyorum ama sabit değil bazen drop yaşıyorum. Uzun zamandır takip etmiyorum sistemleri fakat düşük bütçeli olacaksa Quad işlemcilerden başlayabilirsiniz sistem için.

Bütçen ne kadar bilmiyorum ancak güncellenebilir ve lol dışı oyunlarda da tadını kaçırmayacak sistem önerim;

R3 1200, Ucuz B450 anakart, RX560, Ucuz 8 GB 3000 MHz Bellek, 850 veya 860 evo 250 gb, 1 tb P300, 22" freesync monitör

Hocam benim bilgisayarımda ekran kartı bile olmamasına rağmen lolde en yüksek ayarlarda 60fps üstü görüyor. Gözün kapalı sistem toplasan zaten ihtiyaçlarını karşılar.
Üsteki arkadaş bahsetmiş ryzen3 2200g üstüne kurulu bir sistem topla ekran kartı da alma ilerde daha farklı oyunlara yönelirsen alıp takarsın. Yerinde olsam HDD de almam, 120gb SSD alırım.

LOL genel olarak işlemci odaklı çalışan bir oyundur. İşlemcin ne kadar iyi olursa FPS'in o kadar artar. Eski 2. Nesil i7-2670QM işlemcili sistemimde yüksek ayarda 120 FPS alıyordum, şimdiki İ5-4210H işlemcili sistemimde yüksek ayarda 90 FPS alıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı